diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

sunku

 •  
  4 votes (100,0%) for: :(

#1 bal. 27, 2019 22:23:15

mazas_peliukas

drauges netektis

Sveiki

Kaip jum cia pradeti pasakoti.


Sekmadienis pirma velykiu diena atvazeviau pas drauge i kita miesta tas miestas yra alytus Ji buvo pabegusi is vaikiu namu nes ji ten bebegali isbuti ir as su ja buviau lygei 4 dienas tos 4 dienas buvo mano pacias geriausios nes as visada atsikeldaviau rasdaviau ja sale ir musiu paskutine aistringa naktis ta 4 diena as su ja vaikciojau parke is pradziu dar buvo prisikabines prie musiu kaskokstai vaikinukas man nepatiko ka jis pasake as jam sudaviau po valandos mus sugavo policija nuveze mus i policija apklause ja pirma pato ji man palicijoje verke ant peties gal valanda pato jie nuvede mane apklausti ir mes tada isikyreme dabar as negaliu nei miegoti nei valgyti as manau kad as ja begalo myliu nebezinau ka man daryti

Atsijungęs

#2 rugpj. 6, 2017 14:04:09

PonasPonaitis

drauges netektis

Na neliūdėk kad draugės netekai.. aišku didžiausia užuojauta tau kad taip tau nutiko bet toks jau
gyvenimas

Atsijungęs

#3 rugpj. 6, 2017 01:27:35

Pupa123

drauges netektis

As irgi galiu

Atsijungęs

#4 rugpj. 3, 2017 16:09:51

Rusnia5

drauges netektis

Emilija, aš galiu

Atsijungęs

#5 rugpj. 3, 2017 14:13:50

Emilija172727272772

drauges netektis

Uzjauciu gal kas gali su manim pasikalbeti??

Atsijungęs

#6 kov. 1, 2015 11:22:08

Meda

drauges netektis

Zinau, kad skaudu, bet toks jau likimas. Pasistenk galvoti apie ja tik gerus dalykus, arba bandyk pamirsti. Uzjauciu del drauges netekties.

Atsijungęs

#7 vas. 28, 2015 21:57:22

austeja1593

drauges netektis

taigi man 12 metu as is klaipedos . as gyvenu voketyjoj, viena ryta apie 5 valanda as atsikeliau visa ispilta prakato galvojau siaip susilau bet pasirodo kad ne vakara prisedau prie kopiuterio ir sulaukiau zinutes is kitos drauges kad mano drauge partrenke kai ji ejo i mokykla as ispradziu netikejau bet nuejusi i delfi kaip man drauge liepe as perskaiciau straipsni kad tai tiesa as netekau zado ji man buvo tikrai brangi drauge kai
paprasiau kad drauge papasakotu daugiau laukiau verkdama ir sededama liudna kai sulaukiau kitos zinutes kaid ja partrenke ir ji gavo smegenu sutrenkima ir medikai jos nespejo isgelbeti .ir dabar kai gryztu i klaipeda ir nueinu i miesta einu vos ne verkdama nes klaipeda man primena ja

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas