diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 1, 2015 23:38:04

melynake12
Registruotas: 2015-02-27
Įrašai: 1

padekit

Isimylejau viena vaikina. kartais bendraujame graziai abiems idomu, o kartais jis net neatraso. As nesuprantu ar as ji uzknisu ar jam tiesiog nepatinka mano uzduotas klausimas ar pns. Tadnorejau paklausti apie ka kalbeti su vaikinais, kad jiems butu idomu?

Atsijungęs

#2 kov. 2, 2015 16:16:08

ProtingasChamas
Registruotas: 2015-02-26
Įrašai: 68

padekit

Sveika,
Esme tame, jis nenori ir taves uzknisti, atakuoti klausimais. Arba gali buti kad tu tesiog jam esi nuobodi.

Atsijungęs

#3 kov. 3, 2015 19:06:30

ProtingasChamas
Registruotas: 2015-02-26
Įrašai: 68

padekit

O kalbeti tai apie kasdieninius dalykus arba gali tesiog pasirinktate pasirinkta tema diskutuoji. ARBA mes vaikinai megstam mokyti apie dalykus kuriuos suprantam tai turek minty.

Atsijungęs

#4 kov. 8, 2015 18:52:34

linksmutis
Registruotas: 2015-03-08
Įrašai: 4

padekit

Aš kaaliu kas ką patarti nes as pats berniukas tai va beniukams labai patinka viokie kompiuteriniai žaidimai tai gali kaskaip apiejus pasakyti tada jis nuo taves neatstos

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg