diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Padėkite... Turiu simpatiją

 •  
  1 vote (100,0%) for: Tai vat... Visada lengviau dėl ko nors gyventi. Bet dabar ne apie mirtį.

#1 kov. 29, 2015 20:28:57

Akirne

SIMPATIJA

Simpatija yra viena, o tikroji gyvenimo meilė yra kas kita . Jei tu jam jauti simpatija tai reiskia kad tu juo tik susizavejai, nes kaip pati minejai tau patinka jo akys, plaukai ir pan. . Taigi tai nebus amzinai nes simpatija arba susizavejimas nesitesia amzinai . Jeigu jauti meile jam jau kas kita ir jeigu ta meile yra jam jo vidinems savybems ir tujau nebegali gyventi be jo tai kas kita. Tu minejai kad ant taves jis pyksta bet tu turi su juo isiaiskinti . ar jusu santykiai galimi irar jistave myli . Atmink sirdziai neisakysi . Jei tave nemyli jis tai jusu santykiai negalimi

Atsijungęs

#2 kov. 29, 2015 19:04:08

Kotryna

SIMPATIJA

Ar tu įsitikinus kad jis tavo simpatija? Ar tau patinka jo vidus? Nebūk kvaila, galvok. Neklausyk savo širdies. Viską apgalvok, ir jeigu tikrai jauti jam kažką mėgink žengti žingsnį. Kas pirmesnis-tas gudresnis. Man buvo su vaikinu taip. Metus jį mylėjau tada jam prisipažinau ir po kiek laiko mes tapom pora, o tik mėnesį išbuvom kartu… Kvaila truputį..

Atsijungęs

#3 kov. 28, 2015 22:05:13

Vilkas

SIMPATIJA

pasikeisti nepavyksta dazniausiai, nes pats meginau del merginos kuria myliu keistis. pamegink su jo draugu kalbetis, gal susitaikysit kaip nors, o tuomet gal ir su Kestu susibendrausit. tad vienintele iseitis - pamegink susibendrauti su jo draugu..

Atsijungęs

#4 kov. 12, 2015 18:47:33

Liūdnojisvajotoja

SIMPATIJA

Tai vat… Visada lengviau dėl ko nors gyventi. Bet dabar ne apie mirtį. Turiu simpatiją. Jo vardas Kęstas. Jis labai fainas, draugiškas, jo akys gražios. Bet jis manęs nemėgsta. Nes aš esu jo draugo priešė. Nes tam jo drauui truputi kiku-maku . Aš pati esu tyli, rami, nekalbi. Kaip man parodyti, kad jis man patinka.
KĄ MAN DARYTI?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas