diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 12, 2015 20:24:26

Zelziukas
Registruotas: 2014-12-04
Įrašai: 5

Nebegaliu

Nežinau ką man daryti.. Taigi viskas yra taip- klasėje aš turiu 2 geriausias drauges. Tačiau mano klasėje yra ir kitokių žmonių. Mano klasėje yra 2 nemėgiamos mergaitė Izabelė ir Monika. Tiesą sakant jos yra turtingos ir mano jog ir aš esu tokia. Jos manimi naudojasi. Privertė eiti į jų grupę ! Priverčia kartu ruošti pamokos pristatymui! Vogia iš manęs pinigus! Mano geriausios draugės taip pat jų nekenčia! Jos mane supranta Taigi patarkit ka daryti.. P.S. Dar ta Izabelė nori nuvilioti mano simpatija!

Atsijungęs

#2 kov. 12, 2015 21:02:24

Kotry23
Registruotas: 2014-08-11
Įrašai: 26

Nebegaliu

kartu su draugem pasakyk tom warnom nuomone apie jas, o jai wagia pinigus, tai jau sakyk klases aukletojai o del simpatijos jau teks pakowoti

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg