diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 14, 2015 22:08:29

Esperanzo
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 3

Reikia patarimų. Prašau padėkite :)

Sveiki, aš esu 13 metų. Yra kelios merginos kurios man patinka tiek iš klasės, tiek už klasės ribų. Norėčiau sužinoti kaip reikia sužinoti ar joms patinku. O jei ne, kaip reiktų padaryti, kad patikčiau. Noriu sužinoti kaip išsirinkti. Pagal ką pasirinkti merginą. Nežinau ar esu gražus, nes pasižiūriu į veidrodį, atrodau vienaip po kiek laiko kitaip. Šiuo metu kaip ir nesportuoju, bet žadu. Šeip prisižiūriu ir protingas esu. Tad kaip man reiktų pasakyti merginai, kad ji man patinka ar šeip pakviest kur nors. Nes aš šeip esu šiek tiek nedrasus. Lankau skautus, karate treniruotes. Dar norėčiau sužinoti kaip elgtis su merginomis, kad joms parodyčiau gerą įspudį. Na, kaip šnekėti ir t.t. Būtų gal geriau, jei mane pakviestu kuri nors į kokį gimtadienį, nes būtų drasiau man ką nors pasakyti. Bet mokykloje nesu toks populiarus O gal man reikia susirasti kitokių draugų, nes iš mano pusės dabartinis man šiek tiek gėdą daro ;/ Jis sukrypęs, nestovi tiesiai, šneka nesamones. Gal reiktų draugą susirast panašų į mane labiau? Aš noriu merginos ne tam, kad kabintis kiekvieną dieną, ten bučiuotis kaip iškrypeliui. Manau per jaunas aš tam dar, bet aš tiesiog noriu turėti artimesnį žmogų apart tėvų. Na, su kuriuo galėčiau išeit kur nors išsipasakot. Nes mama sako, kad man su mergaitėmis kaip ir gerai sekasi bendraut ir sako, kad dėlto, kad ji vaikystėje draugavo su berniukais daugiau nei mergaitėmis. Manau suprantate ko man reikia, ar įmanoma susirasti tokį žmogų. Aišku man dar patinka viena mergina iš skautų draugijos. Bet ji išvis kitame rajone gyvena, kitokią mokyklą eina. Na kaip ir pasijuoka iš mano nesamonių, bet nemanau ar aš jai patinku. Na ir šeip iš to nedrąsumo klasėje su kitomis mergaitėmis nebendrauju, bet jei šneku kalbu tiesiai į akis (kažkur skaičiau, kad taip reikia daryti, kai šneki su merginomis) Bet esmė tame, kad bendrauju TIK su berniukais. Gal turit patarimų kaip parmušti tą nedrasumą? Žodžiu patarkit padėkit

Norėčiau sulaukti pasiūlymų ar pagalbos ne tik iš bendraamžių, bet ir iš vyresniujų.

Nenoriu nesamoningų komentarų kaip aa, ee, nu žodžiu nesamonių. Noriu rimtų atsakymų.

Ačiū

Manau suprantate ko man reikia

Redaguotas Esperanzo (kov. 15, 2015 18:49:46)

Atsijungęs

#2 kov. 28, 2015 22:08:25

Vilkas
Registruotas: 2015-01-29
Įrašai: 136

Reikia patarimų. Prašau padėkite :)

na, tau reiketu pirma issirinkti viena kuri tau labiausiai patinka. tu jas visas gal paslapciom pastebek, paziurek gal kuri ziuri y tave. Kai jau issirinksi ta viena, parodyk jai demesi - suzinok kuo daugiau apie ja, nustebink ja .. Ir nebijok pralaimeti. Ne visiems pasiseka. tu tik isviso nebijok. Buk drasus, gi vyras esi.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas