diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Krenta svoris

 •  
  1 vote (100,0%) for: Prasau padeti

#1 kov. 28, 2015 22:35:11

Vilkas

Krenta svoris

ech .. na tau reiketu nueiti pas gyditoja pirma .. as valgau mazai, daznai isviso nesinori, 1 - 2 kartus pavalgau per diena ir viskas .. tiesiog nueik pas daktara, pasakyk savo problema, jis supras ir pasius pas toki daktara pas koki ir reikia

Atsijungęs

#2 kov. 26, 2015 20:58:29

Rugi0016

Krenta svoris

Prasau padeti jau atsibodo taip kankintis!

Atsijungęs

#3 kov. 17, 2015 19:52:13

Rugi0016

Krenta svoris

Labadiena ar labas vakaras

Viskas prasidejo nuo to kad sugalvojau pradeti gyventi sveikiau, sportuoti, sveikai maitintis ir t.t. Tikslas tikrai nebuvo svorio metimas, na aisku nebuciau skundusis jai butu nukrite pora kl.
Pradejau nuo mitybos , pradejau keisti iprocius po truputi kad nebutu sokas organizmui… Viskas ejosi puikiai pirma savaite. Bet po kiek laiko pastebejau kad visiskai dingo apetitas , o pavalgius pradeda pykinti . Svoris krito nesustodamas, o valgyti daresi vis sunkiau ir sunkiau. Todel meciau “sveika mityba” ir stengiausi grizti prie normalaus maisto, bet visiskai negerejo, o svoris nesiliove krites…
Dabar sekasi truputi geriau (arba pripratau valgyti per prievarta)…
Jai esate susidure su sia situacija arba zinot kas man galejo nutikti prasau patarti ka man daryti .

Aciu kad skaitete

Redagavo Rugi0016 (kov. 26, 2015 21:00:19)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas