diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Aš jį myliu jis manę ignoruoja...

 •  
  15 votes (100,0%) for: ką man daryti kad jis vėl pradėtu kreipti į mane dėmesį ?

#1 rugs. 6, 2016 16:19:57

Neringa..

Aš jį myliu jis mane ignoruoja...

bandyk susitaikit su tuo

Atsijungęs

#2 geg. 23, 2016 17:25:31

viktorijap

Aš jį myliu jis mane ignoruoja...

Manau visgi vaikinas tūrėtų pirmas parašyt. Iš tavo pusės meilė matosi iš jo nežinau, nes pati nenusimanau apie meilę.Ar tau širdis pradeda stipriau daužytis vos tik jį pamačius? Ar aplinkui nematai, nė vieno vyro, tik jį? Iš tolo supranti, jog tai jis?Jei taip, tai net jei ir norėsi ignoruoti neišeis, nes kai myli, ignoruoti, neatsakynėti žinutes tiesiog neįmanoma ( aišku tam tikrais atvėjais reikia suprasti, kad nevisada yra laiko, bet jei norės suras)nežinau gal kitiems yra kitaip, taip pat jis tūrėtų gražiai su tavimi elgtis (pvz: paklausti kaip sekasi, ką sapnavai, apsikabinti ar tiesiog parodyti, kad tu jam rūpi, būti supratingas aišku ir tu turėtum elgtis taip pat) Ir tiesiog vat tokiuose paprastuose dalykuose slypi meilė, o ne dovanose (dovanose ar piniguose slypi tik naudos siekimas, savanaudiškumas, tie ,kas jų reikalauja nežino, kas yra tikra, nuoširdi meilė

P.S. Nė vienas vaikinas nėra nė karto manęs įsimylėjęs, bet aš mylėjau (ir dabar negaliu pamiršti, tiesiog kažin ar įmanoma pamiršti mylimą žmogų) Gal būt, kas nors žino, kaip įmanoma pamiršti mylimą žmogų, matant kiekvieną dieną, mokykloje ( su kita;( ) ??? Aišku gerbiu jį už tokį apsisprendimą, juk nereikia laikyti žmogaus jei jį traukia kitur. Kaip pamiršti???

Atsijungęs

#3 geg. 22, 2016 17:51:16

Katinas321

Aš jį myliu jis mane ignoruoja...

Man yra 12 m. O jam 14 m. Aš jį myliu bet nežinau ar tikrai. Aš jam rašau bet jis nevisados atrašo. Mes
pažįstami nuo mažens galime taip sakyti. Aš su juo labai retai susitinku jis man yra sakes, kad daug kam
neatrašo. Aš jį viena karta esu apkabinus per butelį. Aš jį noriu sapnoti noriu išsivazduoti kas bus jei aš jam
parašysiu, kad myliu ar atstums ar pasakys, kad myli irgi. Jis yra toks mano svajonių vakinas. O gal tai ne meilė?
Padėkite man!

Atsijungęs

#4 geg. 11, 2016 23:04:42

Weda

Aš jį myliu jis mane ignoruoja...

Sveiki man 12 metu ir as esu penktoke jau seniai jauciu stipria draugyste su vienu klasioku jis man labai patiko nuo ketvirtos klases kai jis pradejo su manimi stipriau draugauti aisku ir kitus tris metus mes draugavom bet ne taip stipriai . Nezinau kaip man jaustis dabar kai jis ketvirtoje klaseje su manimi labai draugavo o dabar penktoje jis mane pradeda ignoruoti ir man darosi liudna del to kad jis su manimi mazai kalba… Vienu zodziu nuo ketvirtos klases kai mes sedejome viename suole as supratau kad jei kaz ir nutiktu jis mane palaikys ir nuo to laiko galvojau kad jis mane myli dar pati isitikinau nes jo mazoji sese man viena karta pasake “Jis nori tave pabuciuoti” as tada labai nustebau ir dziqugiausi stengiausi kuo daugiau su juo bendrauti ir isitikinti kad jis mane myli tada buciau jam prisipazinus jei ne ta penkta klase nes dabar jis su manimi daug maziau kalba ignoruoja per pertraukas kai bandau ka nors pasakyti jis uzsisuka kalba su kitais.. Bet as jauciu kad jis taip daro nes gal bijo ar ka.. Kaip man pradeti pokalbi su juo?

Atsijungęs

#5 geg. 11, 2016 21:58:18

Aurayu

Aš jį myliu jis mane ignoruoja...

Pas mane panaši bėda . Man 11 metu mane per savaitgali pakvietė į gimtadienį ir savo draugu ir klasioku. Vienas iš jų man labai patiko bet jam 14 metų man gėda jam tai pasakyt nes tikrai jei jis papasakos mano broliui man bus šakės. Man gėda kada mano brolis ir pusbrolis kalba su manim dėl meilės . Aš visada žiūriu jo facebook . Labiausiai dėl ko jis gali mane atstūmti tai dėl negražaus veido pas mane auga spuogai, inkštirai , nosis plati kada juokiuosi, mnėšioju plokštele , akinius , ir aš ne juokiuosi o žvengiu kaip nenormali ir dar pas mane kreivi dantys . :c maldauju patarkit ka daryt tai iš tiesu meilė nes aš jaučiuuu . Man buvo patarusi kažkuri iš vaiku linijos konsultantė sakė daugiau susitikinėti su juo . Bet kame problema mano pusbrolis gyvena netoli jo , o nuo jo iki mano namų 28 km. :c ir rėtai važiuojame pas juos į svečius . O dar man baisu nes mačiau kad jis facebooke įkėlė kas norėtu tapti pora spauskite like ir dauguma merginu paspaudėė . Bijau ji pamatyti su kita mergina

Atsijungęs

#6 geg. 6, 2016 09:36:22

marija.miau

Aš jį myliu jis mane ignoruoja...

As susipazynau su berniuku jam yra 16m jis man patinka jis mane nenori prarasti bet vis abejoju kad jis turi kita mergina ir jis man to nepasakys . Jau mes draugaujam 4 menesius nuo vasario 7d

Atsijungęs

#7 saus. 10, 2016 03:17:10

Karolinute123

Aš jį myliu jis mane ignoruoja...

Mano draugei šitaip yra. Ji myli jį, bet jis ja pravardziuoja, juokiasi is jos. jai tiesiog skaudu, jis jos nekencia

Atsijungęs

#8 saus. 10, 2016 00:46:38

moksleive111

Aš jį myliu jis mane ignoruoja...

Sveiki, man labai svarbus jusu patarimai…
Viskas nuo pradziu.Mes su juo lankemia viena darzeli skirtingas grupes bet kiekviena diena matydavom vienas kita.Kai atejau i pirma klase labai apsidziaugiau ji pamaciusi nes as jam daznai simpatizuodavau.Pradineje mokykloje vis negaledavau nuo jo akiu atitraukti jis tai pastebedavo o dabar as jau septintoke ir mano jausmai jam tik sustiprejo ir rodos pati nepastebiu bet man vis klasioke vis paklauaia kur ziuriu?As i ji ziuriu labai daznai ir galvoju kodel jis man i visa tai neatsako.JIs pastaruosius keturis menesius mane su kitais asiokais pradejo pravardziuoti(nuslepta)
Kartais tai man jau nervus tampo bet kai i mane demesio nekreipia irgi jauciuosi nekaip.Pries kelias savaites su klase vazevome i ekskursija ir zaideme “tiesa drasa” ir mes tiesiog sakem kas kam patibka arba kas ka myli ir mano septynios klasiokes jam simpatizuoja jis toks grazus kad as ji net
sapuoju.Taciau pries kokias 20dienu jis keliom klasiokem kurios jam nesimpatizuoja isreze kad jam nepatibka jog i ji ziuriu ir visiems isreze kad i ji ziuriu nuo pradiniu klasiu.Klasiokes bande manes paklaust kodel taip darau taciau as nesiruosiau atsakyti.Nezinau ka daryti as ji myliu ir jis tai supranta taciau mane lyg ir ignoruoja.Per kelias pamokas siais metais as su juo kalbejausi taciau tik per pamoka kai nebuvo mokytohos ir mokyklinias reikalais .Prasau padekite ka man daryti su savo meile kartais galvoju kad ji myliu o kartais kai mane pravardziuja su kitais klasiokais ir kalbasi apie mabe su kitais jog jo nekenciu taciau as jam tikrai neabejinga tai ka man daryti labai prasau atsakykite aciu

Atsijungęs

#9 geg. 9, 2015 08:21:19

Vilkas

Aš jį myliu jis mane ignoruoja...

sveikinu dabar, galesi pameginti ramiai mokslus pabaigti, nebus kas trikdytu, o po to gal ir atsiras kas pamils tave Sekmes

Atsijungęs

#10 geg. 8, 2015 20:36:26

silvija13

Aš jį myliu jis mane ignoruoja...

Pagaliau man beveik pavyko susitaikyti su ta mintimi jog jis niekada nebus mano nežinau kaip , bet per tuos 2 mėnesius jis nė nepažiūrėjo į mane ir man labiau rūpėjo mokslai kad manęs nepaliktu antrais metais. Aišku jeigu jis mane užkalbintu mano širdis pradėtu trankytis kaip pašėlus . Bet žinau jog to niekada nebus tai jau nededu per daug vilčių bėje jis susidraugavo su mano viena klasioke aš jai be galo pavydžiu , bet moku to neparodyti akivaizdžiai tiesiog reikia susikaupt ir užsiiminėti svarbia veikla nors truputį prasiblaškysi !!

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas