diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

m

 •  
  2 votes (100,0%) for: <3

#1 bal. 19, 2015 21:28:01

eitvyde

Romantiskas pasimatymas

Pasimatymas turi but paprastas restorane bet kas ja tikrai nustebins puokste geliu o jei vasara merginom patinka gamta gali surengti iškyla gamtoje ar tiesiog netiketai prisipažint kad ja myli

Redagavo eitvyde (geg. 16, 2015 22:28:53)

Atsijungęs

#2 bal. 2, 2015 20:15:00

anilorak

Romantiskas pasimatymas

na chame,idomu kas tawo mergina

Atsijungęs

#3 kov. 29, 2015 23:31:00

ProtingasChamas

Romantiskas pasimatymas

Ta tai zinau ponas kalbininke “Vilke”.

Atsijungęs

#4 kov. 28, 2015 22:00:05

Vilkas

Romantiskas pasimatymas

Ne visos merginos nori eiti y kina su tokias nepazystamais .. as savajai “Sirdies seimininkei” ispradziu demesi rodziau, sokolada nesiau ir pnsj. pradek nuo mazu dalyku, stebek kaip ji reaguoja i juos, o tuomet eik prie didesniu. suzinok koki sokolada megsta ji, kokius filmus, ka valgyti megsta, kokias geles labiausiai megsta, na suzinok kuo galima daugiau apie ja

Atsijungęs

#5 kov. 28, 2015 14:13:49

austeja1593

Romantiskas pasimatymas

nusivesk ja i kina o paskuj pavalgiti

Atsijungęs

#6 kov. 23, 2015 22:29:10

ProtingasChamas

Romantiskas pasimatymas

Sveiki, ir noriu paprasyti jusu pagalbos
Ka tik susiradau mergina. As ja
Įsimylejau ir myliu. Tik as nezinau ar ji
mane myli. Gal numestumet kokiu
minciu kaip galeciau surengti jai
romantiska pasimatyma?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas