diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 27, 2015 15:50:02

vasaralabai

Patinkantis vaikinas

Man panaši situacija tad nežinau net ką ir patart

Atsijungęs

#2 kov. 25, 2015 16:55:33

lara

Patinkantis vaikinas

Atsiprašau nesuprantu ką parašei

Atsijungęs

#3 kov. 24, 2015 21:25:33

nukentejsi2

Patinkantis vaikinas

Gal tu pripazik ta miele is viska

Atsijungęs

#4 kov. 24, 2015 19:07:11

lara

Patinkantis vaikinas

Sveiki, aš esu šeštokė man beveik 13 metu ir man patinka vienas vaikinas iš aštuntos klasės negaliu nustot apie jį galvoti jis TOBULAS gražus, protingas, gražaus kūno sudėjimo (sunku rašyti viduje drugeliai skraido) mes nebendravom bet aš girdėdavau jį mes tikrai sutartume! Tik nežinau ką daryti mama neleidžia iki18 m vaikina turėt ir dar jis ir aš nedrasi kai jis praeina alpstu negaliu nuztot šypsotis Kartą jis įėjo į salę paimti aparatūros aš pradėjau taip sakant alpti o mes su drauge buvom susipykusios ir jai nesakiau kad jį myliu ji pažiūrėjo į mane kreiva šypsena turbūt suprato gal man gražiau rengtis nes dabar aš visada einu su kasele džinsais ir storu megztiniu bet visi giria aš graži. Ar jis atkreiptu dėmesį jei gražiau apsirengčiau pasileisčiau ilgus šviesius iki užpakalio plaukus ar ,,kabins"? Ar man imtis iniciatyvos?(ačiū kad skaitėr sr už klaidas su tlf rašiau)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas