diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

  1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 16, 2013 00:21:13

Tadys

PATYCIOS namuose ;(((

labai uzjauciu linutyte. Pas manes seimoj beveik tas pats, mano tevai gyvi, man 11metu, bet mano tevai is manes tyciojas, as jau nebsijuokiu taip kaip seniau, tevas karta man buvo islauzes ranka, o motina kankino badu. Dabar as labai plonas, viena karta jau zadejau nusizudyt sokant is 4 auksto bet man nepavyko, buvau ligonines 3men kol pagaliau baige gydima. As tiek norejau vel namo. Kai grizau mane uzdare kambary ir vel badu kankino. As besveriu 29kg... Jau pasakojau kelis kartus spec. Pedagogei, bet ji manimi netikejo

Atsijungęs

#2 kov. 27, 2013 14:24:18

Alfera

PATYCIOS namuose ;(((

Kokių žiaurių žmoniu šiais laikais pilna. Nuoširdžiai tarinat- jei visdar taip tave žemina ir tu neturi kam išsikalbėti, aš galiu tave išklausyti VISADA. Nuoširdžiai sakau. Tiesiog parašyk man. Aš tavęs išklausysiu ir patarsiu.

Atsijungęs

#3 saus. 26, 2013 12:44:18

patycios

PATYCIOS namuose ;(((

Na mano istorije toke pries metus ismanes visi tyciojiosi neturejiau draugu mane muse bet as istojiau i boksa ir i dziudo ten mokiausi mokiausi kovot galiausei atejiau i mokykla ir prie manes priejio keli pacanai ir sake atiduok pinigus ir telefona kitaip sumusim as nenorejiau atiduot bet kai man trenke atidaviau. Kita diena ir vel prase pinigu bet as pastovejiau uz save ir venam trenkiau i stuki jem stipriai pradejio bekti kraujes o kitam i pilva ir pabegau.Galiausei niekas is manes nesisaipe ir nemuse nes zinojio kad as galiu uz save pastovet ir taip dabar gyvenu

Atsijungęs

#4 gruod. 27, 2012 12:13:32

gabijukex

PATYCIOS namuose ;(((

Mane brolis pravardziuoja musa . Man sunku todel noreciau susirasinejimo drauges kad galeciau issipasakoti

Atsijungęs

#5 liep. 9, 2012 03:31:13

Roben

PATYCIOS namuose ;(((

Tau kuo skubiau reikia kreiptis pagalbos i vaiku teises bet tuo paciu susirinkti irodymus
jog jis taip su tavimi elgiasi

Atsijungęs

#6 geg. 6, 2012 21:52:19

anonimaas

PATYCIOS namuose ;(((

o siaube kokios jus vargšelės... kaip aš jus užjaučiu...
aš taip pat patyriu patyčių, tiek namie, tiek tarp draugų... taip pat turiu patėvį, o savo tikrojo tėčio nesu mačiusi... kaip suprantu čia tokia taktika patėvių tyčiotis... nes jis belenkaip iš manęs šaiposi... net mama kartais neužstoja... ką čia be pridurti...
galit parašyti man, galėsim bendraut, kartu kažkaip spręsti sunkumus...
laukiu jūsų atsakymo, parašykit čia savo kontaktus...

Atsijungęs

#7 geg. 1, 2012 18:01:15

Madam515

PATYCIOS namuose ;(((

labai ziauru. Uzjauciu kad neturi su kuo pasikalbeti. Zinoma galetum su manimi. As nousirdziai sakau. Noriu buti tavo drauge. Is manes irgi tyciojasi. bet aciu Dievui ne tevai ir kiti artimieji. Bendraukime. Nuosirdziausiai madam Monikita

Atsijungęs

#8 bal. 20, 2012 19:27:09

bilekoks...

PATYCIOS namuose ;(((

metodas toks jei is jusu ticiojasi tai apmiskit jo kepure tikrai veikia arba pavadinkit asilo pimpis as nejokauju

Atsijungęs

#9 bal. 20, 2012 19:27:06

bilekoks...

PATYCIOS namuose ;(((

metodas toks jei is jusu ticiojasi tai apmiskit jo kepure tikrai veikia arba pavadinkit asilo pimpis as nejokauju

Atsijungęs

#10 bal. 14, 2012 01:15:25

vagaaabre

PATYCIOS namuose ;(((

ai va man buvo panasiai buvome sodyboje ir staiga mano patevis prisimine kad jis
turi uz kazka sumoketi savo draugui jis paeme savo pinigine kuri gulejo masinoje
staiga jis pastebejo kad kazkur ''dingo'' jo pinigai nu nevisi apie 100lt jis pakviete mane
as atejau ir staiga visai netiketai gavau smugi i veida. trenkiau jam atgal net nezinojojau
kas tada buvo nutike. uz mano nugaros buvo toksai kaip ezerelis tik laaaaabai
mazas jis mane ten pastume. Atbego mama ir pradejo aiskintis kas cia dabar nutiko
jis pasake kad as pavogiau jo pinigus as vis dar buvau ezerelyje tiksliau ant jo kranto.
Jis atejo prie manes pasake stokis as i ji nekreipiau demesio jis pakele mane ir nurenge
visa iki kelnaiciu bet nepaminejau svarbiausio akcento del jo dabar negaliu normaliai
gyventi salia buvo mano drauges

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Western-Union-small.jpg