diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 25, 2015 16:47:12

Akvilė
Registruotas: 2014-04-21
Įrašai: 6

Kodėl draugė?

Sveiki,

Mano draugė Kornelija kartais iš manes tyčiojasi tada ji iškart sako:
-Nebedraugė.
Ir 2 kitoms draugėms pasako, kad su manimi nedraugautų. Taip atsitinka ir tompačiom 2 draugėms kaip ir su manimi. Bet Kornelija niekada nebuvo be draugių. Ji lyg kokia klasės vadovė.
Bet paskui vėl susitaikom.
Patarkit ką daryt?

Atsijungęs

#2 bal. 11, 2017 22:10:13

MergyteUogyte
Registruotas: 2017-04-08
Įrašai: 76

Kodėl draugė?

Tiesiog pasakyk joms jog tau tai nepatinka

Atsijungęs

#3 bal. 12, 2017 18:24:00

VIENASPLIUSDU
Registruotas: 2017-04-12
Įrašai: 102

Kodėl draugė?

as manau kad is vienos puses jinai visai tavim gal naudojasi. manau ji netikra drauge yra kad taip elgaisi pabandyk kazkiu kitokiu draugu susirasti neabejoju kad mokykloje prie namu ar bureliuose yra zymiai fainesniu ir geresniu mergaiciu ar draugiu

Atsijungęs

#4 geg. 3, 2017 20:21:18

nenoriujogismanestyciotusi
Registruotas: 2017-05-03
Įrašai: 1

Kodėl draugė?

siek tiek bijau isipasakoti… na viskas prasidejo nuo to jog mano geriausia drauge nuejo su kita klasioke i parduotuve ir kai ten buvo ant manes vare stume uz akiu o kai ta pacia diena buvo su manimi ant jos stume kita diena ji su ta klasioke vaiksciojo ir pan. ir galiausiai 3 klasiokai tapo geriausiais draugais visa klase draugavo o mane atstume ir iki siol su manimi nebendrauja man labai liudna…

Atsijungęs

#5 geg. 3, 2017 20:29:33

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Kodėl draugė?

Labas, nenoriujogismanestyciotusi. Man irgi taip yra buve. Na manau, jog ta tavo “geriause drauge” tokia nebuvo. O is savo klases neturi daugiau draugu ?

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg