diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Kodėl draugė?

Pradžia » Patyčios » Kodėl draugė?

Rusnia5
geg. 3, 2017 20:29:33

Kodėl draugė?

Labas, nenoriujogismanestyciotusi. Man irgi taip yra buve. Na manau, jog ta tavo “geriause drauge” tokia nebuvo. O is savo klases neturi daugiau draugu ?

nenoriujogismanestyciotusi
geg. 3, 2017 20:21:18

Kodėl draugė?

siek tiek bijau isipasakoti… na viskas prasidejo nuo to jog mano geriausia drauge nuejo su kita klasioke i parduotuve ir kai ten buvo ant manes vare stume uz akiu o kai ta pacia diena buvo su manimi ant jos stume kita diena ji su ta klasioke vaiksciojo ir pan. ir galiausiai 3 klasiokai tapo geriausiais draugais visa klase draugavo o mane atstume ir iki siol su manimi nebendrauja man labai liudna…

VIENASPLIUSDU
bal. 12, 2017 18:24:00

Kodėl draugė?

as manau kad is vienos puses jinai visai tavim gal naudojasi. manau ji netikra drauge yra kad taip elgaisi pabandyk kazkiu kitokiu draugu susirasti neabejoju kad mokykloje prie namu ar bureliuose yra zymiai fainesniu ir geresniu mergaiciu ar draugiu

MergyteUogyte
bal. 11, 2017 22:10:13

Kodėl draugė?

Tiesiog pasakyk joms jog tau tai nepatinka

Akvilė
kov. 25, 2015 16:47:12

Kodėl draugė?

Sveiki,

Mano draugė Kornelija kartais iš manes tyčiojasi tada ji iškart sako:
-Nebedraugė.
Ir 2 kitoms draugėms pasako, kad su manimi nedraugautų. Taip atsitinka ir tompačiom 2 draugėms kaip ir su manimi. Bet Kornelija niekada nebuvo be draugių. Ji lyg kokia klasės vadovė.
Bet paskui vėl susitaikom.
Patarkit ką daryt?

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg