diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 7, 2015 09:21:21

Rolanda123

Reikalinga pagalba. kaip gintis nuo patyčių?

Sveika, neimk i galva ka jie sako, tu esi isskirtine, kadangi kiti tokios spalvos akiu neturi, todel atkreipia i tave demesi. Patikek draugem, jos tiesa sako kad tu grazi o jei tai kelia per daug dideli diskomforta, tada yra siuolaikiniu sprendimo priemoniu, gali isideti lindzes spalvotas, tada abi akytes bus tokios pat

Atsijungęs

#2 bal. 6, 2015 23:43:36

austeja1593

Reikalinga pagalba. kaip gintis nuo patyčių?

pritariu

Atsijungęs

#3 kov. 28, 2015 21:27:40

Vilkas

Reikalinga pagalba. kaip gintis nuo patyčių?

Muzika padeda .. as visada pertrauku metu isijungiu muzika ir stengiuosi nekreipti demesio y patycias .. dar issitraukiu knyga .. kai pradedi skaityti idomia knyga, ji tave gali taip itraukti kad nepastebesi aplinkiniu. tiesiog susirask veikla kuria galetum uzsiimti mokykloje, kuri padetu atsipalaiduoti, ismesti viska is galvos .. gal pades

Atsijungęs

#4 kov. 28, 2015 14:34:48

austeja1593

Reikalinga pagalba. kaip gintis nuo patyčių?

tesiok ignuorok tai patikek as tai suprantu as patiriu ta pati tik zinok kad tu geresne uz juos ir nekreipk i juos demesio

Atsijungęs

#5 kov. 28, 2015 14:31:47

EmaMat

Reikalinga pagalba. kaip gintis nuo patyčių?

Sveiki. Esu vardu Ema. Man 15. Man labai reikia jūsų pagalbos. Aš - patiriu patyčias mokykloje. Nors nesu tyli ir kaip draugai sako esu graži (nenoriu girtis), bet mokykloje iš manęs tyčiojasi mano klasiokai. Dažniausiai patyčios būna dėl mano akių spalvos (nes mano viena akis yra mėlyna, o kita pusė akies mėlyna pusė ruda.)
Dažnai patiriu patyčias ir būnu išvadinta “Mergina iš Černobilio”. Tad noriu paklausti - kaip kovoti su patyčiomis? Ką man daryti? Nes mokykloje niekas negali padėti ir tenka su tuo kovoti vienai..
Kitais metais būsiu 10-okė. Dėl patyčių kitais metais eisiu į kitą mokyklą, bet kažkaip juk reikia iškentėti šiuos metus.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas