diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 28, 2015 14:31:47

EmaMat
Registruotas: 2015-03-28
Įrašai: 1

Reikalinga pagalba. kaip gintis nuo patyčių?

Sveiki. Esu vardu Ema. Man 15. Man labai reikia jūsų pagalbos. Aš - patiriu patyčias mokykloje. Nors nesu tyli ir kaip draugai sako esu graži (nenoriu girtis), bet mokykloje iš manęs tyčiojasi mano klasiokai. Dažniausiai patyčios būna dėl mano akių spalvos (nes mano viena akis yra mėlyna, o kita pusė akies mėlyna pusė ruda.)
Dažnai patiriu patyčias ir būnu išvadinta “Mergina iš Černobilio”. Tad noriu paklausti - kaip kovoti su patyčiomis? Ką man daryti? Nes mokykloje niekas negali padėti ir tenka su tuo kovoti vienai..
Kitais metais būsiu 10-okė. Dėl patyčių kitais metais eisiu į kitą mokyklą, bet kažkaip juk reikia iškentėti šiuos metus.

Atsijungęs

#2 kov. 28, 2015 14:34:48

austeja1593
Registruotas: 2015-02-28
Įrašai: 16

tesiok ignuorok tai patikek as tai suprantu as patiriu ta pati tik zinok kad tu geresne uz juos ir nekreipk i juos demesio

Atsijungęs

#3 kov. 28, 2015 21:27:40

Vilkas
Registruotas: 2015-01-29
Įrašai: 136

Muzika padeda .. as visada pertrauku metu isijungiu muzika ir stengiuosi nekreipti demesio y patycias .. dar issitraukiu knyga .. kai pradedi skaityti idomia knyga, ji tave gali taip itraukti kad nepastebesi aplinkiniu. tiesiog susirask veikla kuria galetum uzsiimti mokykloje, kuri padetu atsipalaiduoti, ismesti viska is galvos .. gal pades

Atsijungęs

#4 bal. 6, 2015 23:43:36

austeja1593
Registruotas: 2015-02-28
Įrašai: 16

pritariu

Atsijungęs

#5 bal. 7, 2015 09:21:21

Rolanda123
Registruotas: 2015-04-06
Įrašai: 5

Sveika, neimk i galva ka jie sako, tu esi isskirtine, kadangi kiti tokios spalvos akiu neturi, todel atkreipia i tave demesi. Patikek draugem, jos tiesa sako kad tu grazi o jei tai kelia per daug dideli diskomforta, tada yra siuolaikiniu sprendimo priemoniu, gali isideti lindzes spalvotas, tada abi akytes bus tokios pat

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas