diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 28, 2015 21:09:11

Vilkas
Registruotas: 2015-01-29
Įrašai: 136

ech..

Ech … nuo ko pradeti net nezinau … na gal nuo pradziu .. viskas prasidejo Vasario 15 dienos ~16:00.. paskambino kaimyne is mamos bendrabucio (ne su mama gyvenu, o su globejais (seneliais)) ir pasake kad greiciau atvaziuotume.. pasake kad mamai blogai labai ir kad broli jaunesni( jis irgi gyveno pas globejus bet teko atiduoti y vaiku namus nes buvo hiperaktyvus, durniuodavo, su dalgiu grasindavo ir t.t.) istiko klinikine mirtis .. Nieko nesuprasdamas apsirengiau ir nubegau pas vyresni broli. sedome y masina ir nuvaziavome, jau nuo gatves girdejosi mamos verksmas .. man brolis liepe sedeti masinoje, o pats nuejo ziureti kas kaip .. parejes pasake kad nebera brolio ir kad eiciau su mama pabuciau nes jam reikejo sutvarkyti kelis reikalus (nuvaziuoti iki vaiku namu, pranesti ten atsakingiems zmonems kas ivyko ir t.t.).. po to jis parvaziavo, broli jau buvo issiveze zmones is morgo, mama vis dar verke.. mes isvaziavome namo .. po 4 dienu jy pasarvojo .. nuejome ten kur pasarvojo ir as netgi paziuret i jy negalejau .. toks ramus atrode .. kita diena laidojo .. sunku buvo .. po to uz 3 ar 4 dienu susirgau plauciu uzdegimu ir ligonineje praleidau beveik menesi … per ta laika kaimyne viena mire, su ja sutardavom gerai, nes su jos anuke as seniau draugaudavau.. kai parvaziavau namo, kazkur po savaites mire mano katinas .. pervaziavo masina .. pries pora dienu susipazinau su mergina kuri nori nusizudyti delto kad jos drauge jau nusizude nusokdama veidu zemyn nuo auksto pastato kazkokio .. meginu atkalbeti ja nuo to bet nezinau kaip pavyks .. ir neseniai praradau mylima mergina .. as ja mylejau pusantru metu, o ji manes ne .. kazkur po puses metu bendravimo pasakiau kad ja myliu, o ji pasake kad nieko tarp musu nebus, taciau mes likome draugais .. meginau jos demesi visais imanomais budais gauti .. kartais gaudavau, bet … nieko nepavyko .. galiausiai pasidaviau .. mokslai irgi pradejo nesisekti .. baigiu isproteti turbut .. seniau ir matematika ir fizika sekdavosi o dabar isviso nieko .. nebezinau ka daryti toliau ..

Atsijungęs

#2 bal. 28, 2015 21:51:27

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

ech..

Maniau, kad neturi jokių problemų (bent jau vakar taip maniau),o šiandien jau visai kitoks požiūris…
Vis dėl to, reikėtų dabar žiūrėti į mokslus.(mano manymu)
_________
Šiaip, mano problemos ne tokios ir didelės, palyginus su tavo ir kitų problemomis:
FatAss Shit (krč storas (pagal save čiuju manau))
Mergina nenori draugaut dabar(galėjo būt, nes ji išėjo iš mūsų mokšos)
Dažnos patyčios (bent jau psichologiją minimum moku, bet norėčiau daugiau)
Nu ir dar keletas labai jau smulkių dalykų.

Redaguotas Vilnietis11 (bal. 29, 2015 15:00:54)

Atsijungęs

#3 bal. 28, 2015 23:02:14

Nichi
Registruotas: 2015-04-22
Įrašai: 26

ech..

Žn Vilke, pavydžiu tau nes turi vyresni broli…. labai labai pavydžių…. užjaučiu dėl tavo kito brolio ir dėl merginos, bet manau kad turėtum judėti į priekį, supranti kartais gyvenime būna žiauriai tamsu, bet jei pats šiek tiek pasistengi, kAD ir tuose pačiuose moksluose, kaip sako Vilnietis11, staiga atsiranda šviesa, kuri nušviečia ir parodo, jog gyvenimas nėra toks blogas.. tiesiog visada taip yra ir bus, yra gera pusė ir bloga.. kiekvienas žmogus patiria kažką baisaus, vieni išlaiko, tarkim kaip tu, nes tu dar gyvas, o kiti ne… ir ištikrųjų nežinai, nes vieni sako kad esi silpnas jei nusižudai, o kiti sako kad esi stiprus.. Aš suprantu, kad viduj skauda ir jautiesi lyg sirgtum psichine liga, bet tai praeina..

Atsijungęs

#4 bal. 29, 2015 06:23:17

Vilkas

ech..

Vilnieti, as irgi moku kazka psichologijos, nes brolis vyresnis darydavo visokius testus ant manes, snekedavo apie tai.. tu per storas, as per plonas .. Nobody's Perfect..
Nichi, tamsa nera visada blogai, o dar kai mano gyvenimas pilnas fantasy, tai man kaip tik ji gerai.. bent man taip atrodo.. Sviesa atsiras, kai ismoksiu gyventi savo gyvenima be kitu pagalbos, o iki to dar liko labai daug ismokti. Del to jausmo viduje, tai jis praeina ir po to kazkur po menesio kartojasi.. cia kaip merginoms menesines, tai man menesine depresija … Buna taip kad nesinori nieko matyti.. taip sunku..

Atsijungęs

#5 bal. 29, 2015 15:04:38

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

ech..

Yeah, well nobody's perfect but I don't want to be a fat shit, well.

Atsijungęs

#6 bal. 29, 2015 16:28:40

Vilkas

ech..

na, kartais sunku pakeisti upes vaga .. mano gyvenimo vaga irgi ganetinai sunku pakeisti.. meginau daug daug kartu ja keisti bet taip ir nepavyko ..

Atsijungęs

#7 bal. 29, 2015 18:33:38

Nichi
Registruotas: 2015-04-22
Įrašai: 26

ech..

Na aš manau, visiems esantiems šitame puslapyje yra tam tikra depresija… man tj labiau sociafobija, nei depresija.. Vilke aš manau, kad kaip tik būtų su kitų pagalba, bent vieno žmogaus…

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas