diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 26, 2013 16:50:30

Vaflis
Registruotas: 2013-06-26
Įrašai: 6

Mažas kūno svoris...

Mano ūgis 140 sveriu 30 kg. Nežinau ką daryti,nes beveik visi klasėje vaikai yra aukštesni ir šiek tiek daugiau sveria. Gal žinot kaip reikia priaugti svorio ? Dėkoju iš anksto.

Atsijungęs

#2 birž. 26, 2013 16:52:45

Vaflis
Registruotas: 2013-06-26

Mažas kūno svoris...

Mano ūgis 140 svoris 30kg. Beveik visi vaikai klasėje už mane aukštesni ir daugiau sveria. Gal patartumėte kaip elgtis ? Dėkoju iš anksto

Atsijungęs

#3 liep. 3, 2013 17:55:16

kristiona
Registruotas: 2013-07-03
Įrašai: 2

Mažas kūno svoris...

man yra 15m mano ugis1,70 ir mano svoris sieke vos 29kg man tiesiog baisu paziureti i save veidrodije.man daug kas sako kad toi mane nupus vejukas ir taip t.t.as esu susirgus anoreksike

Atsijungęs

#4 rugpj. 6, 2013 02:27:50

Elzbieta as esu
Registruotas: 2013-06-05
Įrašai: 9

Mažas kūno svoris...

kristiona
man yra 15m mano ugis1,70 ir mano svoris sieke vos 29kg man tiesiog baisu paziureti i save veidrodije.man daug kas sako kad toi mane nupus vejukas ir taip t.t.as esu susirgus anoreksike

Nuoširdžiai siūlyčiau pas psichologa nueiti. Nematau čia kuom didžiuotis.. Gan kvaila didžiuotis ''liga'' Na nebent tu valgai normaliai ir esi liekna dėl greitos medžiagų apykaitos, tikiuos, kad tai ir yra P.s Ne anoreksike, o anoreksija.

Atsijungęs

#5 kov. 3, 2014 18:43:57

Unicorn
Registruotas: 2014-03-03
Įrašai: 1

Mažas kūno svoris...

Man 13 metų, mano ūgis yra 165 cm. o svoris tik 42 kg. Labai norėčiau būti storesne ir sverti maždaug 50kg, nes visi kas mane pamato klausia ar aš nesergu. Klasėje esu ploniausia mergaitė, klasiokės kartais stebisi mano plonumu, klausia kiek sveriu. Beto man visai neauga krūtinė. Žinau, kad tai nesvarbu ir ji vėliau užaugs, bet vistiek jaučiuosi blogai pažiūrėjusi į klasiokes ir į save Man sunku gražiai apsirengti, nes man netinka beveik jokie rūbai Nežinau ką daryt, kad priaugčiau svorio
Prašau, patarkit

Atsijungęs

#6 geg. 8, 2014 20:36:43

Greta8648
Registruotas: 2014-05-08

Mažas kūno svoris...

Na ka pasakyti man 12 ugis 130(gal dar maziau) esu 6-oke ir sveriu tik 28-30 ir is manes saiposi sako: Vejas papus papus, bieliauskaite nupus, nupus. Man uzknisa tai.

Atsijungęs

#7 vas. 20, 2015 15:56:40

coffeebean
Registruotas: 2015-02-20

Mažas kūno svoris...

Man 14 metu ugis 170cm o svoris 44kg

Atsijungęs

#8 vas. 20, 2015 17:15:01

marina
Registruotas: 2015-02-18
Įrašai: 17

Mažas kūno svoris...

Svorio labai lengva priaukt tiesiog
Intensyviai pasportuokit is staigiai meskit
10 kg turetu priaukt

Atsijungęs

#9 saus. 7, 2016 23:21:16

peleda
Registruotas: 2016-01-07

Mažas kūno svoris...

Žodžiu. Labai ačiū visiems. Jau maniau kad aš jau vienintelė tokia plonytė … Mane taip pat vadina visokiais žodžiais. Eini pakėlęs galvą ir bandai neapsiverkt. Kai pasakiau sesei kad kompleksuoju dėl savo išvaizdos ji man labai padėjo. Palaikė. Dabar jau mažiau kreipiu dėmesio dėl to. Žinoma norėčiau būti stambesnė bet genetika daro savo. Žodžiu. Jei turite problemų pasikelbekite su artimaisiais. Dažnai jie padeda įveikti sunkumus nors iš jų to ir nesitiki

Atsijungęs

#10 bal. 24, 2016 14:50:26

dova0313@gmail.com
Registruotas: 2016-04-22

Mažas kūno svoris...

Man yra 12metų mano ūgis 150cm. sveriu 31kg bet gerai jaučiuosi. Man vaikystėje (ir dabar dabar kartais) budavavo blogai su skrandžiu nevalgydavau taj vėl valgau. Daug ligų paveldėjau iš mamos o mano mama iš savo mamos. Mano mama kai buvo mano amžiaus taip pat svėrė gal net mažiau ji taip pat patyrė patyčias,bet ji buvo aukšta todėl jai buvau dar sunkiau. Aš esu žema nes mano tėtis žemas. Manau ligos ir ūgis, svoris yra paveldima

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas