diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Netekti

•  
    3 votes (25,0%) for: Jau nuo draugo netekties praejo 15 dienu bet as vistiek atsigauti negaliu.Man kas kekviena diena darosi vis sunkiau ir sunkiau nes pagalvoju kad vis seniau ir seniau as ji maciau.
  •  
    2 votes (16,7%) for: Man dabar atrodo kad as bijau medziu ir virviu.
  •  
    7 votes (58,3%) for: Ka man reikia daryti?

#1 kov. 30, 2015 19:25:48

Kamilija2010
Registruotas: 2015-03-30
Įrašai: 3

Pasikores draugas

Atsijungęs

#2 bal. 12, 2015 17:41:30

elenora112
Registruotas: 2015-04-12
Įrašai: 4

Pasikores draugas

Labai ziauri netektis. Su laiku viskas bus gerai, bet tik tais negalvok apie ta pati ka ir galvojo tavo draugas cia jau butu neiseitis. Iseitis yra tokia gyvenk sypsokis myliek visus Ir laikikis . Sekmes!!!

Atsijungęs

#3 geg. 22, 2015 22:07:41

Sofar
Registruotas: 2015-05-22
Įrašai: 2

Pasikores draugas

jis liko tavo širdyje, ir jo dvasia dabar žiūri į tave ir džioaugiasi - ak, kaip smagu, jog mane myli Kamilė, ak, kaip smagu, jog manęs neužmiršo, ak, kad ji mane matytų. Juk draugas yra čia, kamile, jis čia, stovi, va čia stovi. Stovi širdyje ir šypsosi. Kol žmogų prisimena, tol jis yra gyvut gyvutėlis, išskyrus jo kūnas, o kūnas, išvaizda - tai nesvarbu. svarbu dvasia.

Atsijungęs

#4 geg. 22, 2015 22:09:47

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

Pasikores draugas

Reikia susitaikyti… ką ir bepridursi…

Atsijungęs

#5 geg. 23, 2015 18:39:02

busiuana
Registruotas: 2015-05-12
Įrašai: 97

Pasikores draugas

Pabandyk parašyti laišką, aprašyti tam laiške kaip jautiesi, pasakyti tai ką norėjai pasakyti, bet nespėjai ar tiesiog nepasakei (jei taip buvo), išsakyk viską ir arba sudegink tą laišką, arba nunešk pas jį prie kapo ir palik (jei tau nesunku ten lankytis).
Jeigu jau esi tam pasiruošusi, tame laiške ir atsisveikink, jeigu dar ne, galėsi tai padaryt kai jau būsi pasiruošusi (kitam laiške).
Sėkmės tau, tas žmogus turbūt buvo labai nelaimingas nes tai padarė, todėl spėju kad dabar jam geriau.
Laikykis, mes su tavim.

Atsijungęs

#6 geg. 23, 2015 21:10:01

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

Pasikores draugas

Ką tie laiškai. Negyvas žmogus (visais atvejais- žmogaus siela ir dvasia) neperskaitys laiško.
Reikėtų prieiti prie kapo, pasimelsti ir pasakyti jam tai, ką nori pasakyti.
Sekmės.
P.s. manot kad nemėgstu busiuana kad hate'inu? Netiesa. Bet manykit kaip norit.

Redaguotas Vilnietis11 (geg. 23, 2015 21:11:08)

Atsijungęs

#7 geg. 24, 2015 03:31:57

busiuana
Registruotas: 2015-05-12
Įrašai: 97

Pasikores draugas

Pats sau prieštarauji tai jeigu neperskaitys tai ir negirdės.
Pasidomėk šiek tiek psichologija, nes kaip matau labai tiesmukai į viską žiūri.

Atsijungęs

#8 kov. 15, 2016 18:13:17

Gevra
Registruotas: 2016-03-15
Įrašai: 5

Pasikores draugas

Kamilija apie tokias skaudzias netektis nelabai ka ismanau , taciau skirtingai negu dauguma zmoniu as labai daug skaitau ir ten herojai, kad susitaikytiusu draugu mirtimis padeda galvojant apie gerus prisiminimus susijusius su tuo zmogumi kurio netekai… tai gali buti kiek sunku taciau reikia tik labai pasistengti…. galbut kai kurie zmones netiki Dievu… as ir gi netikiu bet tikiu kad zmogus turi siela ir tikiu kad tavo draugas visalaika liks tavo sirdyje…. linkiu sekmes tau, o svarbiausia linkiu ramybes ir laimes.. ate.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas