diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 15, 2015 22:31:15

Vavava

Sportas nepadeda!

Pakalbėk su ,,kuncės mokytoja'' O tevų bent paklausk

Atsijungęs

#2 kov. 31, 2015 19:20:01

kloja2

Sportas nepadeda!

Sveiki. Neesu aš labai stora, bet vis gi turėt gražų liemenį, užpakaliuką, nesubliuškusias rankas - norėtųsi. Sportuoju jau gan ilgai ir mitybą susitvarkiau bet… nieko nevyksta! Kokia buvau, tokia ir esu.. tas vadinamas “gelbėjimosi ratas” nemažėja, rankos tokios pat, o užpakalis mano manymu dar labiau sumažėjo.. niekada po treniruotės neskauda raumenų, nors tikrai nemažai darau! Yra du dalykai, dėl kurių bijau per daug sportuoti.
1) bijau numest krūtinę.. ji ir taip maža, klasiokės (einu į 9klase) jau turi didelius! O aš vaikštau su nuliniais liemenukais.. visos moterys šeimoj turi krūtinę, ašgal atsigimiau į tėtį. Baisu iš vis lenta likt, jei daugiau pasportuosiu.
2) mano kojos.. užpakalis nei kiek nesidaro riestesnis, bet į savo raumenim apaugusiom kojom negaliu žiūrėt… norėtųsi to išsvajotojo tarpo tarp kojų, o ne raumenų.. jos tokios didelės! Kai įtempiu labai ryškiai matosi raumenys.. tikriausiai kažką ne taip darau, kad niekas nesikeičia, tik kojos didėja,bet pinigų ant normalios sporto programos tėvai nei už ką neduotų. Nežinau ką daryti.. kompleksuoju dėl figūros.. didelės kojos, minkštas pilvukas, liemens nerasta… sau tokia nepatinku, ką jau apie kitus kalbėt..

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas