diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 16, 2016 23:24:00

MPV66312

Kaip prisiversti sportuoti??

Tu nesi stora. Mano ūgis 1.61, o sveriu 45kg. Man dabar yra 14 metų. Kai buvau 12-13m. svėriau 45kg. ir galvojau jog esu stora. Nebevalviau. Pradėjau badauti ir taip aš susirgau anoreksija. Negalėjau vaiksčioti, nes akyse temdavo, nebuvo jėgų. Tada svėriau 34kg būdama 13m. Patikėk tu nesi stora. Kiekvienas žmogus yra savaip gražus. Nėra blogai atsisakyti nesveiko maisto. Tik nepradėk badauti.

Atsijungęs

#2 lapkr. 12, 2016 18:41:27

120920

Kaip prisiversti sportuoti??

mano ugis 1.48 o svoris 48kg as dar storesne uz tave man 11m.

Atsijungęs

#3 vas. 11, 2016 21:23:49

ArijaPasiilgau

Kaip prisiversti sportuoti??

Be pasitikėjimo savimi toli neisi. Turi pasakyti sau, jog gali taip padaryti. Nes be savęs supratimo toli neisi..

Atsijungęs

#4 vas. 11, 2016 21:23:48

ArijaPasiilgau

Kaip prisiversti sportuoti??

Be pasitikėjimo savimi toli neisi. Turi pasakyti sau, jog gali taip padaryti. Nes be savęs supratimo toli neisi..

Atsijungęs

#5 birž. 13, 2015 22:21:57

Enrika

Kaip prisiversti sportuoti??

LABAS
Pirmiausia kad tu jautiesi stora tai nereiskia kad tokia ir esi . Jei medicineje korteleje parasyta jog tavo svoris normalus viskas yra gerai . Taciau jei nori pradeti sportuoti turi rasti veikla kuri tau patiktu ir atitiktu tavo galimybes . Pvzd… Gali begioti , uzsiimti joga, pratimu gali rasti ir youtubej tereikia noreti . Manau tau pasiseks pasiekti tiksla
SEKMES

Atsijungęs

#6 kov. 31, 2015 22:41:57

lara

Kaip prisiversti sportuoti??

Man tas pats buvo tai kai į ligonine atsiguliau apetitas sumažėjo ir grįžus mažiau valgiau dabar pusę kotleto ir soti tau kai brendimas apetitas didelis aš irgi stora jaučiausi bet kai valgyt mažiau pradėjau sotesnė pasijutau o taip tai visada alkana svoris kristi pradėjo pradėjau augti kai nežinau kas buvau ir net išsigandusi kad svoris nesikeičia o pati augu bet žinok sunku kūdai šiandien nuvažiavom į kauną nieko neina rasti ką apsimaunu tai kaip su maišu atrodau mylėk save tokią kokia esi o svoris turėtu savaime susitvarkyt norsbent tavo tėvai stori o tai gali būti įgimta tai sunkiau svorį numest bus ,na aišku jei picų nekemši aš pati sunkiai atsispiriu jom pakemšu į miestą nuvažiavus o burgerio taip ir neragavus o gėda biški nežinau kur gyveni bet aš kaimietė tai pastoviai ariu ką nors tai mėšla kabinu o jei nera kur riebalus išdegint tai vasarą pas babą ir mėšlą kabint bet aš tik taip sakau beje seniau nieks kūdų nenorėjo nes jos silpnos o ūkije reikia jėgos o juk savicko koks pilvas ten juk jėga bėje pati sveriu 46 kg (sr už klaidas su tlf rašiau).

Atsijungęs

#7 kov. 31, 2015 21:04:00

12-ikametė

Kaip prisiversti sportuoti??

Sveiki,
Labai prasau patarimo!! Man yra 12 metu, ugis 1.60 o svoris 48 kg
Jauciuosi laaabai stora.. :-( bet kai pradedu sportuoti, viska metu jau po 2-3 dienu?? Patarkite, is kur semtis motyvacijos?? Juk tas sportas taaip sunku… Gyvenu miesto pakrastyje, tai sporto klubams, programoms.. tiesiog neturiu galimybes.. :-(

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas