diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 7, 2017 17:36:06

Loading

Normalu?

AdMiau - siaubingai per mažai, turėtum priaugti apie 10 kg.

Atsijungęs

#2 saus. 7, 2017 17:36:04

Loading

Normalu?

AdMiau - siaubingai per mažai, turėtum priaugti apie 10 kg.

Atsijungęs

#3 saus. 7, 2017 17:35:23

Loading

Normalu?

Mažokai, jei atvirai, bet nėra didelės tikimybės susirgti valgymo sutrikimais, tačiau, aišku - prisižiūrėk bei saugokis.

Atsijungęs

#4 gruod. 11, 2016 15:41:18

AdMiau

Normalu?

Kaip manote ar normalus svoris ??
Man 12 metu ugis kazkiek 1,50 sveriu 29-30 kg

Atsijungęs

#5 spal. 11, 2015 17:30:41

inga159632

Normalu?

Kokios kuudos mano ugis 1.62 o sveriu 55 bet mano svoris ir sudejimas normalus, tikrai neatrodau stora. Na aisku noretus sverti 50 bet ka cia padarysi, sportuoju, bet neprisiverciu tai daryt nuolat, bet nematau cia problemos

Atsijungęs

#6 bal. 25, 2015 22:20:47

Vilkas

Normalu?

mano ugis ~180cm, svoris 48 KG, ir man 17 metu .. esu vaikinas, maitinuosi normaliai, sportuoju irgi normaliai. Kiek zinau nei mazakraujyste nei anoreksija nesergu, tad nepergyvenkit damos. jus tikrai esate visapusiskai normalios

Atsijungęs

#7 bal. 25, 2015 02:38:09

angel

Normalu?

Man15m. Sveriu 50 kaskur gal 55kg.
Ugis 172

Atsijungęs

#8 bal. 24, 2015 20:31:43

silvija123

Normalu?

Ehh… jau buvau toje poliklinikoje ir kur tas normalumas, kai gydytoja diagnozuoja anoreksiją?… kažkaip nesijaučiu ligonė, bet tie maitinimosi grafikai mane net gazdina dabar… nuo rytojaus turėsiu pradėti vykdyti tą maitinimosi grafiką. Šiaip ir pati manau, kad sveriu labai normaliai, o dabar kišiu tą maistą per prievartą, kurio net nemėgstu, nes kitaip gręsia ligoninė… kaip man elgtis, kad neišprotėčiau?

Atsijungęs

#9 bal. 19, 2015 22:25:01

Vika12

Normalu?

Tu sveri normaliai
Pvz mano ugis 160
O sveriu 39
Taigi tu sveri kiek ir reikia

Atsijungęs

#10 bal. 19, 2015 21:14:29

eitvyde

Normalu?

Aš esu 10-ies metų ir sveriu 36 kg. tikriausiai tu neesi tokia auksta nes mano ugis yra 1,50 m. ir tau linkiu daugiau valgyt dar is visos sirdies linkiu nesusirgt mazakraujyste DD

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas