diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 5, 2019 19:42:17

Ieva2008

nebegaliu daugiau taip...

Užsibrėšk tikslą valgyt tris kartus per dieną .
Valgyk ką nori svarbiausia tada kai reikia .
O tada pamažu pereik prie to , kad netik kemši
bet žiūri ką kemši . Pasikankink savaitę valgydama
sveikai , tada tas pats salotos lapas bus vsai nieko .

Atsijungęs

#2 lapkr. 5, 2019 11:06:00

luksed15

nebegaliu daugiau taip...

Aš manyčiau per daug nestresuokit dėl svorio, nes būtent dėl to streso ir priaugat šio antsvorio. Kol esat tiesiog “minkšta” per daug negalvokit apie tai, jeigu nėmėgstat sportuoti pabandykit užsiimti aktyviu laisvalaikiu, gal surasit naują hobį kuris reikalautų fizinio aktyvumo. Žinoma, mityba 70% sudaro jūsų pokyčių.. Galite dar paieškoti ir sveikų, bet skanių valgių alternatyvų

Atsijungęs

#3 bal. 6, 2015 12:34:38

Rolanda123

nebegaliu daugiau taip...

Visu pirma tau turbut, tik atrodo, kad esi per stora. Kad suzinotum ar tikraj sveri per daug, turi is savo ugio atimti 100 ir suzinosi kiek turetum sverti. O jei tikraj yra bedu su antsvoriu, tada gali imtis tokiu priemoniu kaip aktyvus laisvalaikis su draugais eik dazniau pasivaikscioti, kadangi dabar pavasaris, stenkis uzsiimti idomia veikla ir negalvoti apie valgi. Uzsibrezk tiksla suliekneti ir isivaizduok kaip tada graziai atrodysi ir jausies gerai. Internete daug informacijos kaip numesti svorio sureguliavus mityba, svarbu daznai judek ir uzsiimk aktyvia veikla ir pamatysi viskas susitvarkys

Atsijungęs

#4 bal. 4, 2015 15:28:46

nadenka

nebegaliu daugiau taip...

Mano diena - valgau, valgau ir dar karta valgau.. Manau tikrai esu stora.. sveriu daug. Kompleksuoju labai. Bet niekaip neiseina maziau valgyt. Ir sportuoju retai… kartais atrodo noriu mirti… Atrodo kad as niekam nereikalinga toke stora ir slyksti… bet kai valgau atrodo buna taip nuostabu… o kazka suvalgius vel verkiu del to ka daryyt?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas