diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 8, 2015 15:17:40

nadenka
Registruotas: 2015-03-21
Įrašai: 7

susirado kita

Jis rode man demesi. Maniau kad jam patinku. Bet… šnd pamačiau kaip jis apsikabina su kita mergina ir visas pertraukas eina prie jos klases.
Toks jausmas kad kažkas žirklemis karpytų mano vidų. Mirštu.
Ka daryt? Man jis tikrai labai labai labai patinka…

Atsijungęs

#2 bal. 8, 2015 16:18:00

silvija123
Registruotas: 2015-04-01
Įrašai: 5

susirado kita

Tai gal jis tiesiog susirado naujų draugų toje klasėje… nejaugi jis tik su ja viena bendravo? Šiaip gali būti, kad ji tik paprasta jo draugė, nes kai kurie vaikinai tik taip ir sveikinasi su draugėmis. Pabandyk pažiūrėti kas bus vėliau. Jei tai pasikartos, tai stenkis atkriepti jo dėmesį, nes jau bendravote tarpusavyje, taigi bus lengviau. Sėkmės!

Atsijungęs

#3 bal. 17, 2015 21:08:04

eitvyde
Registruotas: 2015-04-17
Įrašai: 15

susirado kita

Aš siulau jums susirasti kita vaikina. patys grys atgal nes taip gerai kaip pas jus nebus

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg