diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Sunkus laikotarpis.

 •  
  5 votes (100,0%) for: Padekite!

#1 bal. 26, 2015 17:27:40

YOLO

Nežinau kaip elgtis

Aciu

Atsijungęs

#2 bal. 19, 2015 21:25:22

eitvyde

Nežinau kaip elgtis

Patarsiu tau tu nusispjauk i kiekviena kuris ziuri keistai tau reikia gyvent savo gyvenima o ta klasioke tu gali jei sukelt pavyda tiesiog su kokiokiu berniuku kartu iseik i koliudoriu ir viskas ji jau galvos kad turi vaikina ar tiesiog su juo paflirtuok nesileisk zeminama visada pakelk nori ir iseik kaip karaliene sakyk mintyse AŠ GERIAUSIA AŠ GERIAUSIA ir smarkiai iškvėpk tai padės

Atsijungęs

#3 bal. 13, 2015 14:32:11

YOLO

Nežinau kaip elgtis

Na net nežinau nuo ko pradėti. Šiuo metu man labai sunkus laikotarpis. Pradėkime nuo to, kad mokykloje iš manęs tyčiojasi dėl mano kūno sodėjimo. Pastoviai pikstuosi su tėvais, draugais dėl mažiausiu smulkmenų. Mokykloje pridarau daug bėdų ir šunybių, bet ne dėl to, kad pati noriu, o todėl, kad mintyse kažkas mane verčia tai daryti. Klasės “draugė” iš manęs šaiposi, neleidžia prieiti prie kitų klasiokių bei žemina mane kitų akivaidoje. Klasės vadovę per šia savaitę žada pasikviesti mano tėvus ir nežinau ką daryti ir kaip elgtis. Nebenoriu gyventi. PRAŠAU PATARKITE KAIP ELGTIS.

Redagavo YOLO (bal. 13, 2015 16:12:52)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas