diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Sunkus laikotarpis.

•  
    5 votes (100,0%) for: Padekite!

#1 bal. 13, 2015 14:32:11

YOLO
Registruotas: 2015-04-07
Įrašai: 3

Nežinau kaip elgtis

Na net nežinau nuo ko pradėti. Šiuo metu man labai sunkus laikotarpis. Pradėkime nuo to, kad mokykloje iš manęs tyčiojasi dėl mano kūno sodėjimo. Pastoviai pikstuosi su tėvais, draugais dėl mažiausiu smulkmenų. Mokykloje pridarau daug bėdų ir šunybių, bet ne dėl to, kad pati noriu, o todėl, kad mintyse kažkas mane verčia tai daryti. Klasės “draugė” iš manęs šaiposi, neleidžia prieiti prie kitų klasiokių bei žemina mane kitų akivaidoje. Klasės vadovę per šia savaitę žada pasikviesti mano tėvus ir nežinau ką daryti ir kaip elgtis. Nebenoriu gyventi. PRAŠAU PATARKITE KAIP ELGTIS.

Redaguotas YOLO (bal. 13, 2015 16:12:52)

Atsijungęs

#2 bal. 19, 2015 21:25:22

eitvyde
Registruotas: 2015-04-17
Įrašai: 15

Nežinau kaip elgtis

Patarsiu tau tu nusispjauk i kiekviena kuris ziuri keistai tau reikia gyvent savo gyvenima o ta klasioke tu gali jei sukelt pavyda tiesiog su kokiokiu berniuku kartu iseik i koliudoriu ir viskas ji jau galvos kad turi vaikina ar tiesiog su juo paflirtuok nesileisk zeminama visada pakelk nori ir iseik kaip karaliene sakyk mintyse AŠ GERIAUSIA AŠ GERIAUSIA ir smarkiai iškvėpk tai padės

Atsijungęs

#3 bal. 26, 2015 17:27:40

YOLO
Registruotas: 2015-04-07
Įrašai: 3

Nežinau kaip elgtis

Aciu

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas