diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Apklausos

Sunkus laikotarpis.

•  
    5 votes (100,0%) for: Padekite!

Nežinau kaip elgtis

Pradžia » Patyčios » Nežinau kaip elgtis

YOLO
bal. 26, 2015 17:27:40

Nežinau kaip elgtis

Aciu

eitvyde
bal. 19, 2015 21:25:22

Nežinau kaip elgtis

Patarsiu tau tu nusispjauk i kiekviena kuris ziuri keistai tau reikia gyvent savo gyvenima o ta klasioke tu gali jei sukelt pavyda tiesiog su kokiokiu berniuku kartu iseik i koliudoriu ir viskas ji jau galvos kad turi vaikina ar tiesiog su juo paflirtuok nesileisk zeminama visada pakelk nori ir iseik kaip karaliene sakyk mintyse AŠ GERIAUSIA AŠ GERIAUSIA ir smarkiai iškvėpk tai padės

YOLO
bal. 13, 2015 14:32:11

Nežinau kaip elgtis

Na net nežinau nuo ko pradėti. Šiuo metu man labai sunkus laikotarpis. Pradėkime nuo to, kad mokykloje iš manęs tyčiojasi dėl mano kūno sodėjimo. Pastoviai pikstuosi su tėvais, draugais dėl mažiausiu smulkmenų. Mokykloje pridarau daug bėdų ir šunybių, bet ne dėl to, kad pati noriu, o todėl, kad mintyse kažkas mane verčia tai daryti. Klasės “draugė” iš manęs šaiposi, neleidžia prieiti prie kitų klasiokių bei žemina mane kitų akivaidoje. Klasės vadovę per šia savaitę žada pasikviesti mano tėvus ir nežinau ką daryti ir kaip elgtis. Nebenoriu gyventi. PRAŠAU PATARKITE KAIP ELGTIS.

Redagavo YOLO (bal. 13, 2015 16:12:52)

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg