diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 26, 2018 03:12:17

Gfxzdd

gal kas pabendrauti :/

Lukazas
Aš pabendrauti

Atsijungęs

#2 liep. 14, 2018 22:44:04

Vilnietis11

gal kas pabendrauti :/

SadGirlFromVilnius
Taip, sutinku, Vaikų Linija nenori būti atsakinga dėl duomenų, kuriuos galima panaudoti blogoms veikloms.
Bet, kad nebūtų taip, kaip aprašei, galima pasinaudoti paprastomis taisyklėmis, kurias aprašiau savo temoje.
Beje, kaip šiame forume kas nors sužinos kažkieno asmeninę detalią informaciją, jeigu jos sklaidą prižiūri forumo administracija?

Redagavo Vilnietis11 (liep. 14, 2018 22:45:30)

Atsijungęs

#3 liep. 14, 2018 22:32:15

SadGirlFromVilnius

gal kas pabendrauti :/

Justmeee, Vaikų linija nori, kad bendrautume TIK šiame forume, todėl neleidžia skelbti asmeninių duomenų. Tai dėl saugumo. Įsivaizduok, jog šitame forume apsilanko koks žmogus turintis blogų kėslų. Ir sako, aha, Justmee gyvena ten ir ten, jos FB toks ir toks, o telefono numeris toks ir toks. Puiku… bus lengva apsimesti jos bendraamžiu ir paklausti kada važiuoja atostogų. Justmeee aišku pasakys ir kai nieko nebus namie aš juos apšvarinsiu.

Atsijungęs

#4 liep. 14, 2018 09:24:37

Vilnietis11

gal kas pabendrauti :/

Justmeee
Bandyk sėkmę.

Atsijungęs

#5 liep. 14, 2018 01:37:30

Justmeee

gal kas pabendrauti :/

Aš irgi noriu pabendrautii.. tik kaip, jeigu net neleidžia skelbti savo duomenų??Atsijungęs

#6 liep. 13, 2018 22:58:42

SadGirlFromVilnius

gal kas pabendrauti :/

Labas, Kaspariux. Jeigu nori galime pabendrauti.

Atsijungęs

#7 liep. 12, 2018 12:22:55

Kaspariux

gal kas pabendrauti :/

Gal yra kas norėtu pabendrauti

Atsijungęs

#8 birž. 17, 2017 23:50:30

niekutis15

gal kas pabendrauti :/

Sweiki man 15 ir gal kas norit pabendraut ? (esu panele)

Redagavo niekutis15 (birž. 17, 2017 23:52:05)

Atsijungęs

#9 birž. 4, 2017 20:28:22

mergaite0liudi

gal kas pabendrauti :/

Yra

Atsijungęs

#10 rugs. 26, 2016 23:13:28

JustADream586

gal kas pabendrauti :/

Man 15 ks nori pabendraut? (esu panele)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas