diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 15, 2015 21:44:32

Vilkas

šiuolaikiniai paaugliai!

Tokiu merginu kurios nera pasikelusios kaip dauguma dabar, sunku rasti. As radau, tad sedziu patenkintas, nes man irgi reikejo to paties ko ir jai - Geru zodziu, rupescio, draugo.. Tad ne visas jaunimas siais laikais yra istvirkes. tiesiog .. Didesnioji dalis yra galima sakyti tokie ir tie paprastesni lieka po ju seseliu

Atsijungęs

#2 geg. 15, 2015 21:43:34

busiuana

šiuolaikiniai paaugliai!

Na čia jau manau tėvai kalti šiek tiek, jei nesugebėjo savo vaikams įteigti tinkamų vertybių ir žinoma visagalis internetas. Nesakau kad švietimas tuo požiūriu yra blogai, bet puslapiai kurie rašo apie sekso malonumus yra prieinami nepilnamečiams - va čia viena iš tikrųjų problemų.

Atsijungęs

#3 geg. 15, 2015 19:22:48

Vilnietis11

šiuolaikiniai paaugliai!

Ne sakau kad visos nori sekso bet daugelis, ir tos kurios nori yra ištvirkusios.

Atsijungęs

#4 geg. 15, 2015 18:38:51

Lukatronas

šiuolaikiniai paaugliai!

Ne visos jaunos paneles nori vien tik sekso… Tarkim aš noriu draugo kuri galeciau apkabinti, pasiguosti, issipasakot, papokstauti, pasikalbeti ar siaip pabendrauti juk faina buti su ta patinkanciu vaikinu/mergina p.s atleiskit uz klaidas

Atsijungęs

#5 bal. 19, 2015 08:40:14

Vilnietis11

šiuolaikiniai paaugliai!

Tiesiog be viso pasakojimo reikėjo parašyti:
-Paaugliai ir šiuolaikinis jaunimas labai greitai bręsta, bet ne ūgiu, o protu.
O dėl barškinimosi, tai ne visada būna, kad to prašo tik merginos.
Pvz.: aš norėjau su viena, bet nepavyko, nes supratau koks esu ir kiek man metų.
Bet vis vien, neina vistiek su ja kažką kalbėt krč…
Prieš savaitę rašytą žinutę atsakė šiandien ir tai “ne”.
P.S. nepamanykit kad žinutė buvo “Labas, mano gražuole, gal norėsi pasitratint?”.
Jeigu jūs taip pamanėt, tada gali būti ištvirkęs (-usi)

Atsijungęs

#6 bal. 19, 2015 00:46:22

Tadas

šiuolaikiniai paaugliai!

Šiais laikais viskas linksta link iškrypimų, pastebėjau tokį dalyką, lietuvoje mėgsta daryt skandalus iš prievartautojų , sodina jaunus vaikinus mat jie išžagindavo kokiu 13-15metu mergaitę. Tik kad tame esmė, kad šiuolaikinioms paauglės tik seksas galvoj , jos gatovos atsiduosi, neranda sau vietos, ieškosi sau vaikino ,kuris būtų už jas vyresnis su mašina ir kitais pripompasais. Tik kad tam suaugusiui vaikinui kelia emocijas ir jis nori užsiimti seksu,kad patenkint lytinį poreiķį. Siūlyčiau tėvams pasidomėti geriau kuom užsiiminėja jų nepilnametė dukra. Kiek aš esu iš savų šaltinių suzinojąs, einu mokykloje ir matau kokią jaunesnę mergaite išsirengusia lyg “elite bitch” ir deja ta 14metu mergaitė yra barškinta daugel kartu, vienas draugelis 20metis turi mergina 9toke barškina ją vos ne kiekvieną susitikimą, o rodydamas chatus su ja, sekso prašo ne jis o jinai. Taigi grynas pavyzdis kad paauglės šiais laikais pradeda lytini gyvenimą 13metu, ir daeina iki skandalo žiniuose tik tuomet jei tokios mergaitės tampa nėsčios o jų numylėtinis dingsta be žinios. O taip stebiuosi ,kaip per pastaruosius metus keičiasi viskas , vaikai daro vaikus D vaikai buhalina daugiau nei ilgamečiai alkoholikai, vaikai ne tik ruko, bet ir pardavinēja cigaretes, šiais laikais nėra sunku gauti bet ko. Taigi ką noriu pasakyt, ogi tai kad šiuolaikinis jaunimas yra sugadintas… Stebiu tai iš šono ir deja negaliu nieko su tuo padaryti. Draugelis vienas yra irodes man kad parašes nepilnameciai mergaitei ,jei esi populiarus ir neblogos izvaizdos uzteks pusvalandzio ja meile pakalbinus isgaut irpriverst ja padaryt fotosesija saves nuogos ir jam atsiust, dar pusvalandzio susitart susitikt ir pasipist… Deja tai tiesa, jei kas is merginu tai skaito ir neigs mano zodzius ka galiu pasakyt jus tada tas procentas nesugadintu merginu

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas