diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Sos pagalbos!

 •  
  1 vote (100,0%) for: --

#1 bal. 26, 2015 13:22:39

Vilnietis11

Sos

Jie tiesiog pavydi. Neturėjo nėkart merginos ir “tyčiojasi” nuslėpdami tą, kad jie pavydi.
Tiesiog reikia atsikirsti, bet pradėti nuo primityvių patyčių, pvž: “o tu ką, pavydi matau, ane?”;
Bet svarbiausia būti ramiam, kadangi jie nori tave supykdyti.

Atsijungęs

#2 bal. 23, 2015 18:50:29

Nichi

Sos

Atsikirsk jiems.. Jei turi vaikina, tj jau tie “nevaikiški” klausymai, tau turėtų būti vienodai.. Neverk dėl tokių dalykų, tie kurie tau taip sako, ar tu supranti, kad jie pavydi tau? Jie žiauriai pavydi!!!!!! Turi būti stipri ir jiems nepasiduoti! Turi jiems kažką atkirsti, aišku, jie gali imti labiau pavydėti, dėl ko nors, tačiau pasakyk jiems, kad tu žn kad jie pavydi, nu kažką pan..

Atsijungęs

#3 bal. 21, 2015 17:49:41

Emsiukas

Sos

Gelbekit!
Na as turiu bf…. Zodziu kaip ir viskas gerai su juo bet ir klasiokes ir klasiokai prie manes lenda einu kur nors, visi sako Ema eina arba pasiziurek kas praejo!
Arba klausineja ne vaikisku klausimu! O as juk dar vaikas! Neskubu suaugt!
Negaliu istvert….
Dazniausiai praverkiu istisas naktis, ryte skauda galva…
O mokykloj mane sekioja ir lenda prie manes…. Ramybe tik namie… Ir to ne visada!

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas