diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 12, 2015 20:05:34

nonute

lesbietes parasykit

Labas man 12

Atsijungęs

#2 birž. 21, 2015 13:13:10

rugytep

lesbietes parasykit

Parasykit ***
-Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.). Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose.-

Redagavo Vaiku_linija (birž. 22, 2015 08:16:44)

Atsijungęs

#3 geg. 21, 2015 20:46:03

coffeebean

lesbietes parasykit

Labas anagerm. Butu labai malonu susipazint as irgi is vilniaus.
Gaila, kad vaiku linija neleidzia rasyti fb. Gal tu turi snapchata
Ar nezinau kazka per Kur galetumem susipazinti. Ahh arba gal gali parasyti savo
fb dar karta. :-) aciu

Atsijungęs

#4 geg. 18, 2015 20:26:49

anagerm

lesbietes parasykit

Sveiki man 14, šiais metais bus 15, gyvenu vil iuje, esu linksma, romantiška, lojali ir protinga norėčiau susipažinti rašykit į fb ****** -Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos. Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose.-

Redagavo Vaiku_linija (geg. 19, 2015 07:19:52)

Atsijungęs

#5 geg. 18, 2015 20:07:07

anagerm

lesbietes parasykit

Sveika

Atsijungęs

#6 geg. 15, 2015 00:22:25

busiuana

lesbietes parasykit

Aš bi, man 15 :3

Atsijungęs

#7 geg. 4, 2015 15:30:49

Vilnietis11

lesbietes parasykit

Nebūtinai žmogaus orientaciją reikia toleruoti, bet visą žmogų.

Atsijungęs

#8 geg. 3, 2015 23:19:56

ProtingasChamas

lesbietes parasykit

Vilke, lietuva yra demokratine respublika.
xD visi mes turim ta pasirinkimo laisve
Ir taip aisku xD. Nemanau kad coffebean
Turetu gauti neigiamu komentaru, nes
Zmogaus seksualine orientacija reikia
Toleruoti.

Atsijungęs

#9 bal. 25, 2015 22:18:04

Vilkas

lesbietes parasykit

Kodel gi neigiami komentarai ? Lietuva yra demokratine valstybe, pasirinkimo laisve yra .. Kuo nori tuo ir buk, nes tai tavo gyvenimas. Niekas negyvens tavo gyvenimo uz tave. O sjp tai nors gal ir bsk per jauna esi tokiu dalyku ieskoti, bet sekmes

Atsijungęs

#10 bal. 25, 2015 17:53:31

coffeebean

lesbietes parasykit

Sveiki. Zinau kad dabar tikrai po situo post'u
sulauksiu daug neigiamu komentaru, nes tokia
Jau yra lietuva
As esu lesbiete man 14 metu. Gal cia yra paneliu
(lesbieciu zinoma) norinciu pabendrauti.
Ieskau grazios, PROTINGOS ir linksmos paneles.
Vienmetes ar truputi vyresnes. Galesim
Pabendraut o gal kada ir susitikt

Atsijungęs

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
    • Dabar logotipas