diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Reikia pagalbos. padekit!

 •  
  1 vote (100,0%) for: De

#1 geg. 3, 2015 11:08:45

Esperanzo

Reikia pagalbos

Aš ją pakviečiau į kiną. Bet dar nesulaukiau atsakymo. Atrodo, jog eis, bet nesu tikras.

Atsijungęs

#2 geg. 2, 2015 23:07:41

Vilnietis11

Reikia pagalbos

(Esu tai girdėjęs ir skaitęs) Kodėl stori nepatrauklūs vyrai veda gražiausias žmonas arba net kino žvaigždes ir pnš? Nes vyrai moka ELGTIS su moterimis.
Ką norėjau pasakyt, (nenoriu čia mokyt blogų dalykų) bet jeigu tas, kuris trukdo bendrauti
, ateik IR DUOK JAM Į SNUKĮ. (O jeigu esi ne toks, kaip mušeikos) tai turi rodyti DĖMĖSĮ.
Ir nekreipti į tą (mandagiai sakant) neprotingą neišauklėtą pirdžių dėmėsio.
Ir ji (jeigu) tavimi susidomės labiau, tai ji kitų neklausys ir tada galėsite suartėti.
_____________________________________________________________________________
www.danasoft.com/vipersig.jpg
(Nepalaiko forumas kažkokių tai ypatingų nuotraukų)

Redagavo Vilnietis11 (geg. 2, 2015 23:12:28)

Atsijungęs

#3 geg. 2, 2015 14:25:45

Esperanzo

Reikia pagalbos

Taigi susipazinau su tokia mergina. Man ji patinka, nors nezinau ar as jai patinku. As su ja kelis kartus susitikau, bet mes bendraujam per facebooka labiau. Bet esme tame, kad kai kas bando sutrugdyti man su ja bendrauti. Ka man reikia daryti, kad as jai patikciau? Kad ji neklausytu ka sako kiti. Padekit prasau man yra 13 .

Redagavo Esperanzo (geg. 2, 2015 14:26:30)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas