diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.
  • Pradžia
  • » Patyčios
  • » Patyčios mokykloje. Jų sulaukiu iš visų savo klasės merginų išskyrus vienos [RSS Feed]

#1 bal. 24, 2013 00:20:21

3Gabriel�3
Registruotas: 2013-04-23
Įrašai: 7

Patyčios mokykloje. Jų sulaukiu iš visų savo klasės merginų išskyrus vienos

Parašyk man.

Atsijungęs

#2 spal. 20, 2013 21:08:51

vejune
Registruotas: 2013-10-20
Įrašai: 5

sveikas pikuti! tikrai nemanau kad tu esi stora kiaule(na bent jau is vidaus) o jeigu del patyciu tai pasikalbek su tevais ,mokytoja. sekmes!

Atsijungęs

#3 spal. 20, 2013 21:10:39

vejune
Registruotas: 2013-10-20
Įrašai: 5

sveika ir tu gabriele! ir ka gi tau parasyti?

Atsijungęs

#4 saus. 13, 2014 21:38:45

tutis2
Registruotas: 2014-01-01
Įrašai: 2

Parašyk man , man panaši situacija

Atsijungęs

#5 saus. 14, 2014 01:23:44

Gabriel�525
Registruotas: 2013-12-31
Įrašai: 4

pikutis
Laba.Man 17.norėčiau susirasti draugių.Turiu feisbuka
Laukiu laišku ***Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.)***

Sveika, man taip pat 17. Butu visai malonu su Tavimi susipazinti, beje mano vardas Arianda

Atsijungęs

#6 vas. 18, 2014 22:38:11

vdrukteinyte
Registruotas: 2014-02-18
Įrašai: 4

Tau neturi rupeti ka apie tave galvoja kiti.patikek kalbu is patirties.dar pries pora menesiu man buvo vos ne tas pats.man tiesiog pradejo neberupeti.pradejau elgtis kaip jie.tiesuog nusodinu jos bjauriomis replikomis.visuomet sakyk tai ka galvoji,daryk ka nori.gyvenimas yra tik vienas todel as tau draudziu net galvoti apie tas visokias tabletes ar ketvirtu aukstu langus.
Jeigu patycios perejo prie smurto tai jau rimta.iskart po tokio ispolio eik y policija,paskambink policijai ar nezinau kaip.tiesiog niekas neturi teises gadinti tau gyvenimo.cia laisva salis,taciau mokykloje laisve reikia išsikovoti.kovok del savo laisve!
Jei noresi dar pasipasakoti arba papasakoti kaip sekėsi butinai parasyk man vdrukteinyte@gmail.com (labai prasau administratoriu nepanaikinti adreso,as labai noriu padeti ir prisiimu visa atsakomybę)

Atsijungęs

• Pradžia
  • » Patyčios
  • » Patyčios mokykloje. Jų sulaukiu iš visų savo klasės merginų išskyrus vienos[RSS Feed]

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas