diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Patyčios mokykloje. Jų sulaukiu iš visų savo klasės merginų išskyrus vienos

Pradžia » Patyčios » Patyčios mokykloje. Jų sulaukiu iš visų savo klasės merginų išskyrus vienos

Madam515
geg. 7, 2012 00:27:22

spejau

Hate
geg. 6, 2012 23:33:15

Redagavo Hate (geg. 7, 2012 15:55:19)

Madam515
geg. 6, 2012 02:10:59

Koks tavo vardas? Mano vardas Monika

Hate
geg. 6, 2012 01:49:38

Gali parašyti man.

Madam515
bal. 30, 2012 00:18:52

Man liūdna. Baisiai liūdna. Buna akimirkų kai tiesiog norisi iššokti pro langą. Iš ketvirto aukšto. Mokausi tokioje mokykloje kurioje yra bendraubutis. Ta mokykla yra Šiauliuose ir vadinasi "Šiaulių sanatorinė mokykla". Mergaitės iš manęs tyčiojasi. Manau nebūtina sakyti kaip. Kaip jos tai daro parašė mano geriausia draugė. Jos laiškas vadinasi "Kaip padėti geriausiai draugei". Tik dar galiu papildyti. Kartą apipylė vandeniu, paskui grūdo kojinę į burną ir kažkada netgi paėmusios už plaukų trenkė į spintą. Tada galvojau "geriau jau netekčiau sąmonės iur nieko nejausčiau. Kai būnu su drauge nurimstu. Arba tiesiog apkabinu ją ir verkiu. Kartais ji verkia kartu su manimi, o kartais bando guosti. Kelis kartus perbraukė delnais man per skruostus. Tai mane ramina. Aš ją labai labai myliu ir stengiuosi prie jos neverkti. Ji sakė man, o gal ir jums kad mano ašaros skaudina ir ją. Ji vienintelis žiburėlis, vienintelė šviesi žvaigždutė ir saulės spindulėlis mano pilkame gyvenime. Su tėvais sunkiai sutariu, nes jie manęs nepaguodžia o tik apšaukia. Nežinau ko man imtis. Nebegaliu kentėti vienatvėje. Banddžiau bet nepavyko. Tik ašaros riedėjo skruostais. Man reikia su kuo nors pasikalbėti kitaip tikrai iššoksiu pro langą arba prisigersiu belekiek tablečių kad rytą nebeatsibusčiau.

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg