diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Ar jis mane isisziurejo?

•  
    2 votes (40,0%) for: Taip
  •  
    1 vote (20,0%) for: Ne
  •  
    2 votes (40,0%) for: Gal

#1 rugpj. 13, 2015 21:02:51

Lukatronas

Bijau

Na norėčiau pasakyti kad su juo as per vasara siek tiek susirasineju. Bet atrodo lyg as ji dominciau taciau jis abejingas. Dazniausiai jis man paraso pirmas… Ir noreciau paklausti jei as jam parasysiu pirma pvz: LAbas ka veiki? Kaip toliau elgtis? Ir kaip (jei pavyktu toliau sneketis) tarkim su juo nueiti i meet'a? Aciu

Atsijungęs

#2 rugpj. 8, 2015 16:58:55

kamile1213@gmail.com

Bijau

iskau draugo kaip 10 metu

Atsijungęs

#3 birž. 20, 2015 22:05:00

busiuana

Bijau

Na čia jau priklauso nuo žmonių, jeigu domina viens kitą, tai pokalbis nuo “labas, ką veiki?” labai lengvai gali užsimegzt, ir iš vis jeigu sakai kad tai beprasmiai pranešimai, tai kaip tada iš vis pradėt pokalbį?

Atsijungęs

#4 birž. 20, 2015 21:29:14

Vilnietis11

Bijau

Nereikia beprasmių pranešimų kaip “Labas, ką veiki?” arba panašiai.
Pasibaigs “Nieko” arba kitokiais trumpais atsakymais.

Atsijungęs

#5 geg. 16, 2015 14:56:26

Vilkas

Bijau

na, pasidomek ka jis megsta (Paklausinek jo draugu) ir parasyk “Girdejau megsti … . Man tai irgi patinka. ”

Atsijungęs

#6 geg. 16, 2015 10:17:49

Lukatronas

Bijau

O kaip jam parašyti juk jei parašysiu Labas ka tu? Manau jam ikyrėsiu…

Atsijungęs

#7 geg. 16, 2015 09:11:11

Lukatronas

Bijau

Ačiū pasinaudosiu jūsų patarimais

Atsijungęs

#8 geg. 15, 2015 21:41:40

Vilkas

Bijau

“Lauk tinkamo momento” taip, geriausia laukti, bet tik nelauk per daug. Rodyk jam demesi, megink parodyti ka jauti jam, bet ne taip kad visi suprastu, o tik “Is pavirsiaus”

Atsijungęs

#9 geg. 15, 2015 21:40:06

busiuana

Bijau

Bandyk sužinot ar jis tau kažką jaučia, bandyk daugiau su juo bendraut per sms, nes žmonės per sms būna atviresni, bet nepulk rašyti kad jį myli ar pan., elkis kaip draugė ir lauk ženklų iš jo pusės

Atsijungęs

#10 geg. 15, 2015 15:13:54

Lukatronas

Bijau

Esu jauna 12 metu, bet įsimylėjau klasioką jis aukštas gražus ir t.t Dažnai galvoju apie jį ir bandau būti arčiau jo… JIs man skambindavo siunte zinutes bendravo, bet tada kažkas nutiko. Po 5 mėnesių jis vėl kreipia į mane dėmemėsį. Susipykau su drauge ir neturėdama ka veikt užkalbinau Ji. JIs šiek tiek su manim pakalbėjo, bet kažkodėl jautėsi nejaukei. Pastebėjau kad jis vis arčiau prie manęs būna net karta nelaukė savo draugų ir kartu ėjom iš mokyklos jis jautėsi lyg atsipalaidavės su manimi šnekėjosi ir kai aš ėjau gatve jis sakė pasitrauk partrenks. Aš atsakiau juk norėtum, o jis lyg atsakė ne nu gi reikia man klasiokiu. Jis vis kažkaip mane pastumia ir galbūt mane stebi. Karta susvirduliavau prie rusu kabineto jis rodos norėjo mane prilaikyti ( o gal man tik vaidenasi ) ir man rodos paklausė kas yra?… Kai kurie mano klasiokai sako kad mes butume tobula pora esame labai panasus ir t.t. Bet aš jam bijau pasakyti apie savo jausmus jau visus 8 mėnesius kraustausi iš proto ir jau nebedaug liko. Gal galit patarti kaip man elgtis? Ačiū

Redagavo Lukatronas (geg. 15, 2015 17:34:53)

Atsijungęs

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
    • Dabar logotipas