diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 3, 2015 17:30:15

Vaida

Interneto pasekmės

arba paraso “tu mano graziausiau” o veliau mokykloje is taves juokiasi. (ne is manes)

Atsijungęs

#2 geg. 22, 2015 22:04:35

Vilnietis11

Interneto pasekmės

Galva neneša nuo septinto sakinio.
Bet šiaip tai yra tiesa, kai pažįstami(pvž: merginos) rašo “Tbl )))) (kaip rašo dabartinės merginos)” tai yra tik 50:50 tikimybė, kad tai pasakys ir į akis.

Redagavo Vilnietis11 (geg. 22, 2015 22:05:55)

Atsijungęs

#3 geg. 22, 2015 21:58:22

Sofar

Interneto pasekmės

Sveiki, žinau, sunku priprasti prie interneto. facebooke maniau, jog viskas bus gerai - toliau kėliau filmukus, tačiau kai susitinku su žmonėmis, kurie palikeino mano trumpametražius filmukus, jie iš manęs rimtai tyčiojasi. Daugelis daro didelę klaidą. Ar žinot tą dalyką, kai merginos viena kitai rašo ‘'Tobula’' ir visokius komentarus? Siaubingiausia ne tai. man šiurpiausia, jog ta mergina niekada Į AKIS nepasakytų kitai ‘'tu tobula’'. yra daugelis būtų, tačiau kartais pagalvoju apie žodžius - išėjau į lauką, nieko nėra, atėjau į faceębooką - visas kaimas online. Ir juokinga, bet man ir skaudu.
Stengsiuosi visiems padėti, nebijokit manęs, man tik 10.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas