diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 22, 2015 21:58:22

Sofar
Registruotas: 2015-05-22
Įrašai: 2

Interneto pasekmės

Sveiki, žinau, sunku priprasti prie interneto. facebooke maniau, jog viskas bus gerai - toliau kėliau filmukus, tačiau kai susitinku su žmonėmis, kurie palikeino mano trumpametražius filmukus, jie iš manęs rimtai tyčiojasi. Daugelis daro didelę klaidą. Ar žinot tą dalyką, kai merginos viena kitai rašo ‘'Tobula’' ir visokius komentarus? Siaubingiausia ne tai. man šiurpiausia, jog ta mergina niekada Į AKIS nepasakytų kitai ‘'tu tobula’'. yra daugelis būtų, tačiau kartais pagalvoju apie žodžius - išėjau į lauką, nieko nėra, atėjau į faceębooką - visas kaimas online. Ir juokinga, bet man ir skaudu.
Stengsiuosi visiems padėti, nebijokit manęs, man tik 10.

Atsijungęs

#2 geg. 22, 2015 22:04:35

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

Interneto pasekmės

Galva neneša nuo septinto sakinio.
Bet šiaip tai yra tiesa, kai pažįstami(pvž: merginos) rašo “Tbl )))) (kaip rašo dabartinės merginos)” tai yra tik 50:50 tikimybė, kad tai pasakys ir į akis.

Redaguotas Vilnietis11 (geg. 22, 2015 22:05:55)

Atsijungęs

#3 rugpj. 3, 2015 17:30:15

Vaida
Registruotas: 2015-03-25
Įrašai: 11

Interneto pasekmės

arba paraso “tu mano graziausiau” o veliau mokykloje is taves juokiasi. (ne is manes)

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg