diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.
 • Pradžia
 • » Patyčios
 • » Prašau skaitykite tie kurie kompleksuoja dėl visu savo įdu...netekčiu ir t.t

#1 birž. 4, 2015 19:53:55

believe

Prašau skaitykite tie kurie kompleksuoja dėl visu savo įdu...netekčiu ir t.t

Pssaulis didelis ir tikrai rasi tą žmogų. Turiu tau pasūlimą pabandyk kokia nauja veikla ir pamatysi ,kad tave zmones vertins uz tai ka darai. Tikėk.Nepasiduok. Jeigu nori gali man parašyti el.paštas *** Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt. Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose“

Redagavo Vaiku_linija (birž. 7, 2015 22:16:02)

Atsijungęs

#2 geg. 29, 2015 15:34:15

busiuana

Prašau skaitykite tie kurie kompleksuoja dėl visu savo įdu...netekčiu ir t.t

Truputį žiaurokai tu čia, ne su viskuo sutinku, bet iš dalies teisybę sakai

Atsijungęs

#3 geg. 28, 2015 20:42:39

Akrobatas

Prašau skaitykite tie kurie kompleksuoja dėl visu savo įdu...netekčiu ir t.t

Paskaičiau dabar daugėlio senas temas,tiesiog jau nervas pradėda imti, dėl kitu nepažistamu žmoniu geras ne?,man yra 18 metu turiu bėdu su ranka isigimus ji jau nebendau užglaistyti ,dėl to asmeniškai kompleksuoju kad dėl to nebusiu niekados laimingas ,žiauriai bijau šito jausmo ,taip turiu draugu nedaug nei mažai bet visus juos bekrašto myliu taip turiu pora pažistamu nuo mažu dienu,laikiau juos draugais iki 17 metu ,ant 18 gymtadienio supratau kad aš jiems esu tusčia vieta todėl aš juos pasiunčiau į keturias puses ,ir to jau vapšie nesigailiu ,visados budavau kaip jiems buvo gera ar bloga stengiausi padėti,o ie netgi per jobana facebook ar tel nesugebėjo parašiti sveikinu,be jokios svarios priežasties,ale jiems tada buvo negera ir pnš,bet esmė buvo tame kad ie buvo su naujais draugais aš ju nepažistu ir tai jau man neberupi ,nebepriemu ju atsiprašimo nereik man to ,savaime aišku prieš kelias dienas susipikau su man brangiu žmogumi kuri myliu iki šiol ,irr norėčiau su juo susitaikyti kaškur apie rašiau plačiau kam reikės tas suras ir supras.
O dabar apie jūs aš jusu nepažistu galbūt kada nors,galbūt ir niekados nesimatisim?
taip mano ranka isigimus ir manot tai geriau negu jusu tas svoris didėlis? visados kas norės numes ir nekaltins jos jo kad per ji, o man ta ranka visam gyvenimui ir kas iš to ,dar yra tikimibės kad nerasiu sau draugės mirsiu vienas be mylimo žmogaus neturėsiu duktės ar sunaus kas iš to??? tai žymiai blogiau negu jusu tas svoris,o apie netektis kalbant taip suprantu skaudus jausmas jei kas nors iš mano draugu ,šeimos išeitu su biletu tik vienon pusėn ,aš sau to neatleisčiau ,ir nesvarbu kad aš nekaltas,aš laikičiau save kaltu nes nepadėjau ir išeičiau kartu kad palaikičiau kompanija iems,nekalbu apie savas mirtis jei žmogus mirė nuo sentviniu lygu dėl to neverta saves labai smaugti ir versti kaška daritis sau ie to nenorėtu net ir aš toks dalbajobas žinau o jus už mane geresni,čia tik aš ir aš toks tik vienas galiu buti,jus turit buti geresni už mane,taip geresni be jokiu ne ne. susistaikykit man žymiai blogiau dabar isijunkite šia daina kuria palieku tai yra repas nesvarbu kad neklausot tiesiog isijunkite Your text to link here…
Gana komleksuoti ir graužti save kaškas kaško dar nesupratot? duokit savo kontaktus pakalbėsim atvirai ,savaime aišku man geriau kalbėti su viresniais bet tebunie galiu ir su vaikais patarti nes jus graudus apie savo pjaustimus kalbat kas iš to ?geriau jums? nuo to kraujo ,žinau negalima mušti vaiku ,bet užtokius dalikus asmeniškai tikrai neatleisčiau ir gautumėt ibištvairogės nes tai neišeitis tik saves žudimas ,nori pasiginčiti???? galime drasiai susitikti kaškaip jau nesvarbu ,asmeniškai klasiokas buvo pradėjas pjaustis dabar nenoriu primeesti kieta ir kaška tokio bet ji taip atidaužėm kad iki dabar nežiuri į britvas(peiliukus ir t.t) gana ir jis užtai yra dekingas nes jis butu senai save taip nužudes,aš ji myliu not gay,bet ir ne visiems taip suprasti,myliu kaip broli ,jau dabar grinai per daug prirašiau to ko nereikėjo tebunie.

BET NET NEDRISKIT SAVES ŽUDYTI DĖL JOS JO AR KAŠKO KITO IE TAIP NENORĖTU IR KELIU LOXU AR LOXIU NUOMONĖ NĖRA RODYKLIS SAVES NEKESTI.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas