diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 3, 2015 18:17:12

Vilkas
Registruotas: 2015-01-29
Įrašai: 136

Depresija

Nezinau man cia vienam taip buna ar dar kazkam yra panasiai bet .. vos ne kas diena uzeina mintys apie mano suknista gyvenima, apie tai kad zmogus kury myliu yra ziauriai toli, apie tai kad neturiu pinigu.. na tiesiog depresuoti pradedu, nors nemanau kad mano amziuje dar turetu vykti tokie dalykai (man 17).. siandien galvojau koks vienisas esu ( neturiu nei vieno normalaus draugo is savo miesto, visi tik is manes naudos nori ..), viena knyga zinau kad pameciau, siaip ne taip surinkau reikiamus pinigus kad ja atpirkciau, o dabar pamaciau kad dar viena knyga dingus .. egzaminams neturiu nei paso nei asmens korteles, man geda del to .. o kas jei neileis y egzamina matematikos (antradieni bus jis).. sunku ziauriai .. tas jausmas “ ant sirdies”, galva verzia, nieko nebenoriu matyti .. atrodo tuoj pradesiu verkti … nezinau kodel nebenoriu valgyti kelias savaites .. viena karta per diena, daugiausiai du pavalgau .. daugiau pradeda pilva ziauriai skaudeti .. nebezinau ka daryti .. meginau zudytis, bet tai nepadeda, meginau pagalbos ieskoti, bet visi zmones kuriuos pazinojau galiausiai arba palieka mane arba jiems tereikia tik kokios pagalbos is manes .. pradejau nebepasitiketi ne tik zmonemis bet ir visa zmonyja.. Nors ir kvailai skamba cia viskas, bet gal kazkas pades man .. aciu uz bet kokia pagalba

Atsijungęs

#2 birž. 3, 2015 20:11:14

busiuana
Registruotas: 2015-05-12
Įrašai: 97

Depresija

Dabar tau svarbiausia atrast gyvenimo prasmę, tikslą, kažkokį varikliuką kuris tave verstų judėti pirmyn, bet ne žmogų - nes žmonės ateina ir išeina, bet pvz: sportą, knygų skaitymą ar pan.
Po egzaminų, vasarą, bandyk susirasti darbą, vis dėl to jau 17 metų tad rasti nebus sunku, nes pinigėlių kaip supratau tai reikia
O dėl valgymo galiu pasakyti tiek - mažai valgai, todėl skrandis susitraukė, todėl pavalgius daugiau jis tamposi ir jauti skausmą. Patariu reguliariai valgyti net kai nenori, nes tavo kūnui to reikia, bet tavo problemos tai užgožia ir alkio nejauti.
Tikiuosi padėjau bent kiek

Atsijungęs

#3 birž. 3, 2015 20:30:17

Vilkas
Registruotas: 2015-01-29
Įrašai: 136

Depresija

na, as knygas skaitau, del vasaros darbo tai kazin .. na nebent taip biski, man labiau savanoriauti patinka. o valgymas man tai .. kartais pagalvoju kad anoreksija tuoj susirgsiu .. 17 metu, ~180 cm ugis ir 50 kg svoris .. sportuoti meginau, bet dazniausiai pamirstu tai .. As silpnas..

Atsijungęs

#4 birž. 4, 2015 00:02:01

busiuana
Registruotas: 2015-05-12
Įrašai: 97

Depresija

Tam kad nebūtum silpnas reikia stiprėti, o stiprėsi tik kažką darydamas.
Ir tikrai pradėk valgyti, anoreksiją sunku gydyt, jau nekalbant apie psichologinę traumą kurią ji palieka.

Atsijungęs

#5 birž. 4, 2015 00:02:02

busiuana
Registruotas: 2015-05-12
Įrašai: 97

Depresija

Tam kad nebūtum silpnas reikia stiprėti, o stiprėsi tik kažką darydamas.
Ir tikrai pradėk valgyti, anoreksiją sunku gydyt, jau nekalbant apie psichologinę traumą kurią ji palieka.

Atsijungęs

#6 birž. 4, 2015 07:54:01

Vilkas
Registruotas: 2015-01-29
Įrašai: 136

Depresija

na, as jau penkis metus tiek mazai valgau nes kai einu y mokykla nebebuna nei laiko nei noro valgyti, tik parejes pavalgau kazka ir viskas .. Sausio menesi buvo 57 KG, o Kovo menesi po ligonines ir nelaimes 45 KG… ir per menesi man tik 1 KG tepriauga svoris .. aisku, kvaila komplikuoti cia del svorio, juo labiau kad esu vaikinas, bet .. as kitoks .. nei draugu nei seimos normalios nei sveikatos nei laimes .. Visi mieste ziuri y mane “Kreivom akim” vien tik delto arba kad bunu su kapisonu arba kad be jo .. esu Ryzas .. Bibliotekoje viesojoje savanoriauju, tai jau iskarto nors man 17 metu vistiek maziukai tyciojasi .. visi tyciojasi.. meginau pjaustytis, bet pamaciau kad nepavyks man to padaryti .. vienintelis pjuvis yra ant kojos kuris buvo netycia.. liko randas didelis. Senelis buvo prisigeres o as salia jo su kaltu drozinejau pagali nes buvau supykes kam jis vel girtas ir nuslydo kaltas y koja. kiaurai kelnes pravare iki raumens.. Zudytis irgi galvojau bet .. pasikarti nemeginau, vaistu prigerti irgi, nusokti nuo stogo taip pat nepavyktu .. del visko as komplikuoju kaip ziuriu .. Aciu busiuana kad megini padeti, bet kazin ar kazkas gali man taip padeti jei as pats net sau nesugebu padeti ir atmetu kitu pagalba .. psichologa broli turiu tad jie irgi man nepadetu ..

Atsijungęs

#7 birž. 6, 2015 12:58:54

busiuana
Registruotas: 2015-05-12
Įrašai: 97

Depresija

Tiesa. Padėti tau kiti negalės, kol pats sau nepadėsi. O jei padėti sau nenori tai čia jau kita kalba.
Žiūrėk į gyvenimą iš kitos pusės. Plaukų spalva dar nieko nenurodo. Pvz man labai gražu tokios spalvos plaukai
O dėl tų savižudybių ir žalojimūsi, tai kaip jau ne kartą minėjau, tai ne išeitis

Atsijungęs

#8 birž. 6, 2015 22:21:59

Vilkas
Registruotas: 2015-01-29
Įrašai: 136

Depresija

na taip, man plaukai irgi netrukdo, tiesiog jie aplinkai trukdo .. as jauciuosi kitoks isviso … nors as kitoks ir esu .. Svajoklis ziurintis y zvaigzdes kuriam truksta draugu .. ha ha ha .. how funny .. na, tiesiog kai man depresija, galiu prirasyti bet ko , bet bent jau stengiuosi neiskaudinti kitu zmoniu, tik pats save .. Galbut todel kad kiti zmones man svarbus nes nezinau kada kuom jis gali tapti mano gyvenime, o galbut todel kad pats saves nelaikau uz visaverti zmogu..

Atsijungęs

#9 birž. 7, 2015 17:38:03

Nepazistamoji
Registruotas: 2015-06-04
Įrašai: 12

Depresija

Labas, tik dabar pamačiau koks sunkus tavo gyvenimas norėčiau padėti. Aš irgi esu mėgėja savanoriauti. Kuriame tu mieste gyveni?? Dideliame ar mažame? Ir su kuo gyveni pvz: mama, tėtis, brolis, sesuo, močiutė, senelis. Jeigu gyveni su seneliu ar močiute gali išsipasakoti viską. Jie seni ir tikriausiai daug patyrę. Geriau tu nesižudyk… kai supyksti ir bandai atimti iš savęs gyvybę pasiimk popieriaus lapą ir jį suplėšyk, gali nueiti į kokius laukus ar į mišką (gamta visuomet padeda) ir tenai išsirėk kiek tik gali arba pasiimk pagalvę ir daužyk galvą į ją nebent nori kažką subadyti tai pasiimk peilį ir badyk į tą pačią pagalvę (gali nusipięšti savo pašaipūnų galvas ir badyti ) . Nesižudyk nes tu dar labiau pasunkinsi gyvenimą kitiem. Pajusk ramybę… Kaip negalvoti apie pašaipūnus: pasiimk popieriaus lapą ir ant jo parašyk viską ką norėtum pasakyti tiem pašaipūnam, tada garsiai arba tyliai kaip tau patogiau perskaityk viską ir suplėšyk į skutelius arba sudegink. Taip tu gali pasijusti geriau.
Na kiek galėjau tau padėjau

Atsijungęs

#10 birž. 8, 2015 00:10:43

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 161

Depresija

Panašu, kad išgyveni nelengvą laikotarpį, kankina įvairios mintys ir jausmai. Kartais visi patiriame sudėtingus etapus gyvenime, kuriuos atrodo taip sunku ištverti. Vis dėl to savižudybė ar savęs žalojimas – nėra išeitis. Nors ir rašai, kad pradedi nepasitikėti žmonėmis, ir atmeti kitų pagalbą, tačiau iš to jog rašai į šį forumą, suprantu, kad tikėjimo žmonėmis ir kad jie tau gali padėti, nesi visiškai praradęs. Dėl to labai džiaugiuosi. Vienam gali būti sunku susitvarkyti su užklupusiais sunkumais, o kartais geriau pagelbėti gali net visiškai nepažįstami žmonės. Todėl noriu padrąsinti tave paskambinti į Vaikų liniją 116 111, kur su savanoriu konsultantu galėsi detaliau aptarti sunkumus ir galimas išeitis.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg