diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Noras pasimyleti

 •  
  42 votes (29,0%) for: Noriu labai pasimyleti
 •  
  27 votes (18,6%) for: Gal visai butu smagu
 •  
  55 votes (37,9%) for: Tu per jauna
 •  
  21 votes (14,5%) for: Ne nenoriu

#1 rugpj. 25, 2019 16:07:58

Justinakaunas

Noriu pasimyleti

Nepasakyčiau, kad vaikyste. Dauguma 12 mergaičių jau serga menesinemis.man irgi yra, tas nesveikas noras pasimylėti, bet žinau, kad tai yra pavojinga. Ir viskas ateina savu laiku

Atsijungęs

#2 rugpj. 25, 2019 16:07:56

Justinakaunas

Noriu pasimyleti

Nepasakyčiau, kad vaikyste. Dauguma 12 mergaičių jau serga menesinemis.man irgi yra, tas nesveikas noras pasimylėti, bet žinau, kad tai yra pavojinga. Ir viskas ateina savu laiku

Atsijungęs

#3 liep. 16, 2019 21:15:32

Fantomas123

Noriu pasimyleti

Taip ir man taip yra noreciau, bet noriu tai daryt su mylimu zmogum, bet dar neturiu vadinasi galiu laukti… Tos vienintelės. P.S. man 13m ir as lezbiete

Atsijungęs

#4 geg. 12, 2019 21:28:24

Tigrius

Noriu pasimyleti

****

Vaikų linija primena, kad diskusijose neleidžiama nepagarbiai bendrauti, duoti ar siūlyti savo asmeninių duomenų. Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose

Redagavo Vaiku_linija (geg. 13, 2019 11:40:40)

Atsijungęs

#5 vas. 3, 2019 22:24:17

Drama43

Noriu pasimyleti

Na aš tavęs nepažystu bet man užtenka 13 metų draugės kur pasimylėjo vien dėl to kad svori numestu ir ji vos nenusižudė

Atsijungęs

#6 gruod. 19, 2018 15:09:19

menuliomergyte

Noriu pasimyleti

SandraMoneta
aš pati džiaugiuosi dėl to<3

Atsijungęs

#7 gruod. 18, 2018 21:33:01

SandraMoneta

Noriu pasimyleti

menuliomergyte
Džiaugiuosi tavimi, jog atsilaikei prieš seksualines mintis,
numalšindama jas įdomia veikla!!!!

Atsijungęs

#8 gruod. 18, 2018 18:15:07

menuliomergyte

Noriu pasimyleti

mergyte,tu tam tikrai dar gerokai per jauna,nors man pačiai vos trylika kartais kyla tokios mintys,bet tada užsiimu mėgstama veikla ir nebelieka to noro…nepatarčiau mylėtis būnant tokio jauno amžiaus,mano pažystama pasimylėjau ir iš jos pasakojimo tikrai neatrodė labai fainai…kzn tsg…pati nenorėjau klausyt,bet aš jos vienintelė draugė,tad privalėjau ją išklausyti…

Atsijungęs

#9 gruod. 9, 2018 23:19:23

Keksita

Noriu pasimyleti

Ash10 Mldc seniukas esi

Atsijungęs

#10 gruod. 9, 2018 21:06:20

SandraMoneta

Noriu pasimyleti

Kesitia
Prašau neberašyti forume nesąmonių nes mane užknisa
ash10
Trinti necenzūrinius žodžius yra Vaikų linijos sugalvota
taisyklė, kurios tu nepakeisi, o jei tau ji nepatinka tiesiog
išeik iš Vaikų linijos forumo

Redagavo SandraMoneta (gruod. 9, 2018 21:06:34)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas