diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Dėl ko vaikinai pyksta?

 •  
  2 votes (100,0%) for: Nezinau dar.

#1 birž. 20, 2015 21:14:57

Vilnietis11

Dėl ko vaikinai pyksta?

Pavyduolių būn daug.
Bijo prarasti merginos (labiau).
______________
Tas žodis “būna” specialiai parašytas “būn” kažkuriuo akcentu, o kokiu, patys aiškinatės. ‘Cause I don’t care.

Atsijungęs

#2 birž. 11, 2015 13:43:47

busiuana

Dėl ko vaikinai pyksta?

Susitikus kalbėkitės, stenkis jį kuo geriau pažint, užsiimkit jums abiems malonia veikla.
Priklauso nuo vaikino, protingas, subrendęs vaikinas tikrai nepyks dėl to kad palaikinsi kito vaikino nuotrauką ar postą. Jeigu vaikinas normalus, nėra per daug pavydus ar ten šiaip koks psycho tai pyks tik dėl rimtų dalykų, dėl tokių dėl kurių pyktum ir tu. O jeigu pasitaikė pavyduolis tai pyks dėl visko ir visų

Atsijungęs

#3 birž. 11, 2015 09:07:16

Melynake13

Dėl ko vaikinai pyksta?

Sveiki. Prieš 4 dienas susiradau pirmajį savo vaikiną. Tai nieko nežinau, net ką veikti su juo susitikus? Ir ar vaikinai užpyksta, kai palaikini per facebook kito berno foto, posta? Is viso dėl ko vaikinai pyksta?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas