diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Noriu vaikino/draugo

 •  
  8 votes (100,0%) for: ..

#1 rugpj. 15, 2015 21:03:40

Vilkas

Noriu vaikino/draugo

“Turiu gera stiliu” sorry kad cia dbr kritikuoju tave, bet kiekvienam yra savas stilius tad .. ne visiems tavo “Stilius” gali patikti

Atsijungęs

#2 rugpj. 15, 2015 14:03:28

VakarisVV

Noriu vaikino/draugo

Ieskau merginos man 13 metu as gyvenu kaisiadoriu raj. Esu blondinas melynakis. Turiu gera stiliu. Mergina gali buti nuo 12 iki 14 metu man nesvarbu. Lauksiu jusu atsakymo. Aciu uz jusu laika

Atsijungęs

#3 rugpj. 15, 2015 14:01:15

VakarisVV

Noriu vaikino/draugo

Tikra6as galeciau buti tavo vaikinas man 13 as gyvenu netoli
Galiu laisvai kada uzsukti i svecius

Tikra6

Atsijungęs

#4 rugpj. 6, 2015 17:16:48

Paulinute

Noriu vaikino/draugo

Jie6kau fsd

Atsijungęs

#5 liep. 1, 2015 22:26:57

busiuana

Noriu vaikino/draugo

Patarčiau jums palaukt dėl tų vaikinų ir merginų ir taip toliau. Tikrai gyvenime dar turėsit tam laiko. Dabar geriau jau džiaukitės vaikyste, nors ir sunku tokiais laikais ja džiaugtis. Mano pirmas rimtesnis vaikinas buvo penktoj klasėj, tai čia panašaus kaip jūsų amžiaus lyg. Tai va jis vyresnis buvo, įsimylėjau, o jis mane paliko po kiek laiko ir sudaužė man širdį. Nors atrodytų kad tokių metų meilės nebūna, nors gal ten jos ir nebuvo, bet tikrai likau įskaudinta

Atsijungęs

#6 liep. 1, 2015 21:31:47

wolf12

Noriu vaikino/draugo

Jei kas nori chat su manin tai mano Kik *** Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikti savo socialinių tinklų slapyvardžių, telefonų numerių, gyvenamosios vietos adresų ir panašios informacijos. Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia – Vaikų linijos diskusijose.

Redagavo Vaiku_linija (liep. 1, 2015 23:51:49)

Atsijungęs

#7 liep. 1, 2015 21:21:36

wolf12

Noriu vaikino/draugo

Man tai 12

Atsijungęs

#8 liep. 1, 2015 21:15:27

busiuana

Noriu vaikino/draugo

Kiek tau metų?

Atsijungęs

#9 liep. 1, 2015 20:40:55

wolf12

Noriu vaikino/draugo

Na… As irgi gyvenu mazam mietelyje Kedainiai gal kam ir teko girdeti…
Na cia daug bernu, bet tik keli atkreipia demesi i mane. Kiti jau turi merginas as beveik
vienintele likau be vaikino. Kaip man rasti ta vieninteli uztarenti ir paguodzianti..?
Na zinau tokiu reta

Atsijungęs

#10 birž. 28, 2015 18:29:00

Greta010

Noriu vaikino/draugo

Dėl vaikino, aš pagalvočiau, bet draugo galėtum ir kokiame parke paieškot..Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas