diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 16, 2015 09:50:32

inga159632

Vienisumas......

Kiek pastebejau cia mazai kas besilanko. Daugelis cia rasanciu neturi draugu, as taip pat ju neturiu. Manau, kad galetumem susibendraut ir padeti vieni kitiems, kiek kas galim.

Atsijungęs

#2 spal. 15, 2015 22:56:10

BrigitaGS

Vienisumas......

Labas… Tai…. As irgi neturiu draugu..Gyvenu anglijoje 10 menesiu. Ir vistiek neturiu draugu,man taip liudna kai mokytoje pasako suseskite grupemis, o as neturiu su kuo susesti.Ziuriu i vaikus dairausi, bet niekas i mane nekreipia demesio. Kai paklausiu ar galiu prisijunkti pasako gerai…… ir pasiziuri nemaloniu zvilgsniu i savo draugus.Man kartais taip smarkiai galva pradeda skaudeti nes as tesiog sustingusiu zvilgsniu ziuriu i lenta. O as juk taip pripratus Lietuvoje sypsotis ir juoktis burnos ne uzciaupdama…..

Atsijungęs

#3 spal. 13, 2015 21:27:39

inga159632

Vienisumas......

Gerai, mokausi Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt. Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose. , tad butinai sianakt ir as paziuresiu

Redagavo Vaiku_linija (spal. 14, 2015 21:20:15)

Atsijungęs

#4 spal. 13, 2015 21:27:17

inga159632

Vienisumas......

Mokausi … Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt. Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose. , tad butinai sianakt ir as paziuresiu

Redagavo Vaiku_linija (spal. 14, 2015 21:19:50)

Atsijungęs

#5 spal. 13, 2015 21:08:53

Vilkas

Vienisumas......

as tau rytoj is ryto parasysiu .. nes dabar negaliu .. galesim pabendrauti .. P.S. siandien siauliuose trecia naktis kaip matosi tiek daug zvaigzdziu .. vel maciau mazuosius gryzulo ratus

Atsijungęs

#6 spal. 13, 2015 14:47:19

inga159632

Vienisumas......

Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.
Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose.

Redagavo Vaiku_linija (spal. 14, 2015 21:15:44)

Atsijungęs

#7 spal. 13, 2015 14:41:34

inga159632

Vienisumas......

Galiu duot nr, bet tada rasysiu tik septynis numerio skaicius, tau priekyje reiks pridet 86 ok?

Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt. Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose.

Redagavo Vaiku_linija (spal. 14, 2015 21:21:07)

Atsijungęs

#8 spal. 13, 2015 14:22:18

Vilkas

Vienisumas......

jei pamatysi inga, tai gal gali duoti duomenis kokius? nes per cia bus nepatogu bendrauti ..

Atsijungęs

#9 spal. 13, 2015 06:58:21

Vilkas

Vienisumas......

gerai. siandien busiu tokiu laiku daugmaz prisijunges jei suspesiu gryzti namo

Atsijungęs

#10 spal. 12, 2015 17:10:08

inga159632

Vienisumas......

Tiksliai negaliu pasakyt kada busiu prisijungusi, bet manau jei gali tai ritoj nuo 15:15 h

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas