diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 12, 2015 23:39:10

zivile13

Isimylejau ir nezinau ka daryti :(

Sveiki, žodžiu man pasiulė draugauti toks vienas fainas ir labai grazus zmogutis jis man patinka, ir dabar supratau kad as jam patinku be man dar 13 ir nezinau ar tai galetume pavandinti tikra meile. ir kai jis man pasiule draugauti as sakiau palauk pagalvosiu parasysiu tai as turiu jam ryt parasyti. ir is tiesu nezinau ka jam atsakyti gal del to kad as bijau santykiu? gal galit padet ? kaip man elgtis su vaikinu? ka su juo kalbeti … na mes istiesu pazystami jau 5 metus skamba juokingai … tai labai prasau jusu pagalos.. padekit man . parasykit man kaip elgtis su vaikinu/ kaip su juo kalbeti? ir taip toliau. manau dauguma merginu jau tuejusios rimtus santykius ir zinosite kaip man padeti. ( lauksiu atsakymo!!!!! tikiuosi padesit !!

Atsijungęs

#2 liep. 19, 2015 15:51:10

Melynake13

sveika! Jei jis tau patinka nori su juo bendrauti pirmyn. Pasikviesk i draugu, parasyk, paklausk kaip sekasi? kas labiausiai patiko stovykloje? ir t.t uzmezk pokalbi Na jei turi mergina tai nelabai jau iseis jums tapti pora, nebent jam ta mergina nelabai patinka ir su ja buna vien tik tam, kad bijo ja palikti, iskaudinti..tada galetum ji gal ir tureti, nes kazkada jis ja turbut paliktu. (jei gerai dabar paaiskinau ka norejau pasakyt ) bet, kad ir turi jis mergina bendrauti jums nieks neturkdo sekmes! parasyk kaip sekesi ok?

Atsijungęs

#3 liep. 13, 2015 13:59:52

busiuana

Iš tiesų tu dar jauna, ir nežinau ar tikrai tu jį myli. Man labiau panašu į susižavėjimą jeigu jis turi merginą geriau pamiršk jį, kur du laimingi trečias nereikalingas

Atsijungęs

#4 liep. 13, 2015 12:55:42

Adriana14

Sveiki iskarto sakau, kad cia bus ilga istorija.
Tai va siandien grizau is Karate stovyklos,.Ten buvo labai grazus vaikinas blondinas, nuostabia sypsena,graziais plaukais, sypsodamasis prikanda lupa (turbut is yprocio), aukstas,ilgomis kojomis, juokingas, nuosirdus zdz vardinciau ir vardinciau..
Tai va is karto ji pamilau sportuodama, valgydama,begiodama,miegodama apie ji galvoju ir ziuriu vis, o kai jis atsisuka as nusisuku as nezinau ar jam patinku, tikriausiai jis turi mergina nes jis tobulas.Jo balsas nuostabus kai jis man kaska pasakydavo as istirpdavau arba vakar buvo diskoteka. nes paskutine stovyklos diena tai reikia atsvesti tai visi soko ir jis tai prie manes prieina tai nueina ir sokti jis nemoka, bet juda nuostabiai.Siaip mes nebendraujame kaip draugai, nes as esu labai drovi, bet kartais jauciu jo zvilgsni, as neesu labai grazi neesu ta liekna kuri svertu 13 metu 35kg bet na pas mane tik ant pilvo truputelis svorio yra.Na tai va su manim kambaryje yra dar vina drauge kuri taip pat myli ji, bet as labiau, nes ji ji tik del jo isvaizdos isimylejus ir ji labai pasiputus yra vis meluoja, kad jis jai kaska sako, o kai as pasakau, kad jis man kaska sako tai tipo meluoju…as su ja tik draugauju del to, kad tureciau stovykloja su kuo bendrauti nors su vaikinais kitais taip pat bendrauju,bet neesme.
Ji vis sako, kad kai mane vyresnes drauges padaze, kad diskane graziai atrodyciau ji sako, kas as baisiai atrodau ir niekas man netinka nu zdz jauciuoji labai nemagiai.
Na tai va kalba apie ji tai va as kitu vaikinu nebuvau taip isimylejusi kaip jo tebunie jo vardas buna lukas tai va as budama tame paciame kambaryje su luku jauciuosi labai linksmai taip niekad nesijauciu, bandau atkreipti demesi i save kai jis atsisuka paziuret i mane as i ji atsisuku bet ilgai i ji neziuriu nes bijau kad jis manes nemyli ir tiesiog ziuri i mane tam kad as i ji ziuriu na zinot kaip sakoma kad zmogus jaucia kai i ji kaskas ziuri taiva.
Vakar buvo diskanas as pasipuosiai, graziai apsirengiau (sijonas ir lengva maikute ), mane padaze Justina jai 18metu.(aisku austeja sake kad baisiai atrodau), bet labai bijojau nusileisti laiptais i pirma auksta nes ten yra sale, o antram aukste merginu kambariai. Kai nusileidau i apacia grojo muzika jis sedejo prie stalo ir i mane ziurejo as i ji atsisukau bet as kartais bijau kad jis ziuri i austeja..ji lieknesne ir jos plaukai ilgi, as visada labai save nuvertinu kiek pastebejau, bet nieko negaliu padaryt, na mes per diskoteka nelabai kalbejom tik i lauka iseje bski pakabejom ir viskas pt sokom ir sokom bet ne kartu o zinot kaip po viena buna sokiai tai va….poto jis vis iseidavo pasedet i vaikinu nameliu nes vaikinai namieliuose kituose gyvendavo ir mazdaug po 5 min gryzdavo ir gal taip 3 kartus.
Ir na gal 2 nakties isejo ir negryzo tai as su kitais likau ryte suzinojau kad jis apsiveme nes daugelis uzsikrete nuo Tokio kito vaikino roto virusu ir veliau isvaziavo na ir as zinau jo facebook bet bijau jam parasyti arba prideti prie draugu, buvo kilusi tokia mintis kad pasakyti ar parasyti jam kad jis man patinka bet bijau kad jis is Karate klubo kitiems pasakys jam 16-17 o man 13 metu zinau kad as dar maza bet meile pati ateina, jos nesuplanuosi.
Na jis kitiems neturetu pasakyti nes jis manau protingas bet visko gali buti.
labai prasau patarkit ka daryti man ar prideti ji prie facebook ir parasyti jam kaip sekasi ir t.t. ir parasyti kad jis man patinka.Jis neina i ta pacia mokykla kaip ir as tai va
Labai prasau padekit man.
Istiesu vakar suzinojau kad jis turi mergina (

Atsijungęs

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
    • Dabar logotipas