diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 14, 2015 12:39:47

Melynake13

REIKIA JŪSŲ PAGALBOS :/

Kad tau tarp merginu jaukiau tai normalu
man ir jaukiau tarp ju, as tikrai nesu lesbiete.
merginom tarp merginu jaukiau, vaikinam
tarp vaikinu. Taip jau yra O jei pabosta
rasinetis su vaikinais tai turbut ne tokie
jau idomus vaikinai. Su keikuriais as isvis
nenoriu rasinetis, o su keikuriais galeciau
visa diena. Tai cia priklauso dar nuo vaikinu.
Galiu pasakyti tik tai, kad neturi ko jaudintis
nesi lesbiete tu tikrai. Brendimo laikotarpi
taip buna

Atsijungęs

#2 rugpj. 10, 2015 03:27:28

rugytep

REIKIA JŪSŲ PAGALBOS :/

Man taip pat 14 anksčiau irgi galvodavau kaip nenorėčiau būti lesbietė.. Bet tai ne pasirinkimas. Prieš keletą mėnesių manė labiau ėmė traukti merginos. Viskas prasidėjo nuo bučiniu ir glamonių su geriausią drauge. Ir aš tikrai nebijau būti kitokia, išsiskirti ar pasakyti kitiems apie savo orientacija laikas parodys, todėl nebijok ir viskas bus ok! O nei nori, parašyk man pakalbesim. 8******* Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt. Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose

Redagavo Vaiku_linija (rugpj. 12, 2015 20:46:45)

Atsijungęs

#3 rugpj. 8, 2015 18:38:03

Datė

REIKIA JŪSŲ PAGALBOS :/

Labas! Turiu problemą, kuri man tikrai atrodo rimta…
Žodžiu, bijau, kad būsiu lesbietė. Nenoriu ja būti, bet pastebėjau, kad tiek susirašinėdama su vaikinais tiek su jais būdama jaučiuosi ne taip jaukiai, kaip su merginomis (neskaitant klasiokų). Ir susirašinėt su jais man per kažkiek laiko pabosta (na, bent jau labai dažnai). Aišku, merginom net nerašau, nes man tiesiog neįdomu su jom kalbėt (ne gyvai), bet su vaikinais man sunku. O gal tai tiesiog toks amžius? Gal aš dar išaugsiu? Gal aš tiesiog per maža vaikinams? (Man 14)
Nenoriu būti lesbietė, bet su vaikinais man nejauku.
Padėkit! Patarkit! Prašau!

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas