diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.
  • Pradžia
  • » Meilė
  • » Mergina su manimi tik zaide as ja jau pasitikejau mes draugavom gan ilgai bet ji issdave mane su kitu.

#1 rugpj. 20, 2015 17:03:05

Viktoorija

Mergina su manimi tik zaide as ja jau pasitikejau mes draugavom gan ilgai bet ji issdave mane su kitu.

Labas. Perskaiciau sita zinute ir pagalvojau, kad tureciau kazka parasyt cia. Pirmiausia gal pradesiu nuo to, kad tu teisus, jog gyvenimas tave tikrina. Mus visus jis tikrina ir tik stipriausi isgyvena. Tu sakei kad esi isimylejes, bet zinai, sitas jausmas “isimylejimas” - jis praeina. Patikek. O tikra meile niekada nepraeina. Visko buna gyvenime, todel reikia su viskuo susitaikyt, nebent galima kazka pakeisti. Praeis kiek laiko, tu ja pamirsi, galbut nepamirsi, bet tiesiog tau nebus taip skaudu del jos.
Man irgi panasiai buvo, bet aisku, ne su mergina. Su savo draugu draugavau galima sakyt 2,5 metu ir viskas baigesi, tikraja to zodzio prasme. Daug visko buvo per tuos metus. Buvo ir isdavysciu ir nerimtu pykciu, bet vistiek susitaikydavom. Bet neseniai isvis viskas nutruko. Jis dabar su kita, o man beliko tik su tuo susitaikyti. Ir zinai, prisiminus viska, ne taip skaudu, kaip budavo anksciau.
Patikek manim, tu rasi geriau nei ji, rasi kazka kas tikrai bus taves vertas. Neliudek, nes ji to neverta.

Atsijungęs

#2 rugpj. 19, 2015 13:33:08

Visiskasniekas

Mergina su manimi tik zaide as ja jau pasitikejau mes draugavom gan ilgai bet ji issdave mane su kitu.

Neturiu daug draugu su kuriais galeciau apie tai pakalbeti. Zinot ta jausma kai tu tikrai jau kazka isimyli ir tavo drauge tave isduoda su kitu. As klausiau jos ar tu su manimi tik zaidei ji man atsake: jog as jai simpatizuojiu bet ne taip kad galetume buti pora as del jos buciau padares viska. Ta diena kai ji man tai pasake mes linksmai leidom laika su draugais biskuti isgerem aisku buciavomes, glamonejomes bet myletis negalejom nes jai buvo tos dienos. Is ryto atsikelem atsisveikinau ir isejau namo. Ta pacia diena ji man parase jog sutiko labai faina bx. Ji senai taip nesijaute lyg isimylejusi. As nezinojau ka man atsakyt tiesiog buvo skaudu. Kodel ji man suteike tiek vilciu ir paskui paliko tiesiog plyso sirdis. Zinau jog gyvenimas mane tikrina isgyvena tik stipriausi. As jai parasiau jog likim draugais bet parasiau jog kuri laika nenoriu jos matyti.

Atsijungęs

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
    • Dabar logotipas