diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Naudingi patarimai

 •  
  2 votes (100,0%) for: Sviki!

#1 lapkr. 22, 2018 20:17:52

Taipogi

Pagalba paaugliams

OI VIKTORIJA KA SAKAI VIKAA SU KUO KALBISI SU IS LINIJOS?

Atsijungęs

#2 rugpj. 27, 2018 15:16:28

kalsteris2vaiklinija

Pagalba paaugliams

TarpZvaigzdziu
pritariu tau
Mildutee.p
neturiu facebook'o ir esu patenkinta

Atsijungęs

#3 rugpj. 27, 2018 14:02:40

TarpZvaigzdziu

Pagalba paaugliams

Mildutee.p
nieko čia jau nepadarysi, teks pakentėti, o be facebook'o gyvenimas žymiai geresnis.

Atsijungęs

#4 rugpj. 27, 2018 13:24:24

Mildutee.p

Pagalba paaugliams

Kai buvau 10 metu per facebook bendravau su visokiais vaikinais. Mama ir tetis tai pastebejo. Ir uzdraude man ir facebook ir instagram. Ir ivairius socialinius tinklus. Pavyzdziui, zinot kaip buna programele nuo 4+ metu arba 12+ dabar man vienuolika. Per iphone buna toks nustatymas kad tevai uzdeda toki nustayma tavo metus ir tavo ginimo diena. Ir tada jeigu tau kokie 11 tai tu negali ziureti parsisiusti kas yra +12 metu.
Dabar labai gailiuosi del to kad bendravau su nepazystamaisiais… Ka man daryti? Visi klasiokai turi grupe er facebook. o as ne. man geda pasakyti kad esu prisidirbusi… Padekit

Atsijungęs

#5 rugs. 2, 2015 00:53:39

Vikaa

Pagalba paaugliams

Žinau, tiesiog padariau klaidą, o paskui nėjo ištaisyt
Aš ir nesakau, kad padės susitvarkyt gyvenimą, tiesiog patars, atsakys kam kas neaišku.

Atsijungęs

#6 rugs. 2, 2015 00:16:06

Vilkas

Pagalba paaugliams

Ir beto ne Sviki o Sveiki

Atsijungęs

#7 rugs. 2, 2015 00:15:06

Vilkas

Pagalba paaugliams

na.. sitas puslapis tikrai nera toks jau sviezias kaip pastebejau .. tiesiog kai niekas nebepadeda zmones ateina cia ieskoti pagalbos .. taip, gal kazkas ir gali rasti psichologine pagalba, bet ka daryti tiems kuriems psichologai nebepadeda su savo snekomis kad viskas bus gerai ? mano brolis yra psichologas, lankiausi pas dvejas psichologes nes turejau problemu ir man asmeniskai nepadejo susitvarkyti gyvenimo. nepakeite mastymo. tad ne visiems taip pavyksta kad padetu tie psichologai

Atsijungęs

#8 rugs. 2, 2015 00:09:10

Vikaa

Pagalba paaugliams

Sveiki! Neseniai čia prisijingiau ir norėjau tiesiog pasakyti kad jei turite kokių nors neaiškumų, klausimų susijusių su brendimu, santykiais, pomėgiais ar mokslais ir nedrįstate paklausti tėvų, senelių, mokytojų ar draugų, šiame puslapyje anonimiškai galite paklausti psichologijos kursus baigusios pedagogės. Atsakinėdama į Jūsų klausimus ji remiasi patirtimi ir per gyvenimą įgytomis žiniomis. Žinau, jog puslapis naujas ir atrodo nepatikimas, bet ji tikrai nesuteiks Jums jokios klaidingos informacijos ir visada atsakys kuo tiksliau. Kadangi mes visi čia turime problemų, kas mažesnių, kas didesnių, visus kviečiu išsipasakoti jai ir tikrai viskas pasidarys aiškiau ir ramiau!

Redagavo Vaiku_linija (rugs. 23, 2015 14:19:58)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas