diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Bendraamžių diskusijos

man pastoviai raso nepazystamas numeris

Pradžia » Patyčios internete » man pastoviai raso nepazystamas numeris

Rusnia5
liep. 11, 2017 19:10:57

man pastoviai raso nepazystamas numeris

DaProSuperMegaPlayer2283, čia vaikai/paaugliai prašo pagalbos, o nesityčioti iš jų problemų, bei pačios vaikų linijos. Matau, jog tu internete drąsi, atėjai pasišaipyti čia, vaikų linijos puslapyje, nes bijai skambinti, nes realybėje neesi tokia, kokia esi internete. Siūlau tau nesišaipyti iš vaikų linijos, nes čia vaikai/paaugliai ieško pagalbos, o tu čia parašydama sutrukdai kitų žmonių kelias brangias sekundes, kurios gali kainuoti vaiko/paauglio gyvybę.

Laur@
liep. 4, 2017 16:21:27

man pastoviai raso nepazystamas numeris

Yra daug būdų, bet priklauso nuo to kiek kiek tau metų ir tavo charakterio.
Kai skambins duok kalbėti savo tėvui, arba tsg užblokink tą nr.
Jei tu paauglė ir neturi ką veikt, tai tokį dalyką galima suprasti kaip pasilinksminimą. Kai tau skambina tu pradėk ten visokias nesamones kalbėt. Pvz. kai man skambino kažkoks girtuoklis, pradėjau kalbėt apie gyvenimą, šeimą ir kokie valgiai yra patys skaniausi.
Su kitu, bet jau normaliu tik neturinčiu ką veikt ir skambinėjančiu irgi pradėjau. Na jis nuolat skambinėdavo. Ir buvo maždaug taip:
Skambutis.
-Alio, labadiena. Jums skambina maximos darbuotoja ir norime su džiaugsmu pranešti, kad laimėjote krepšelį buuuulvių,-čia mano žodžiai nors skambino jis.
-Ko, ko?
-Bulvių!
-Nepagaunu esmės, pasigydyk tu!
-Ne, ne. Tai ne aš laimėjau, o jūs laimėjote. Jūs tas išrinktasis. SVEIKIN…
Padėjo ragelį. Daugiau nebeskambino.
Taai ir tu gali tokių nesamonių prikurt ir, kad jam būtų gėda tau skambint, o ne tau gėda daryt. Bet sakau čia nuo charakterio priklauso, gali būti, kad tu neišdrystum su tokiais d*bilais apie gyvenimą kalbėt, tai geriausia užblokuot nr. Bet kai pats pradedi prikolint, tai ir pačiam būna smagiau, nes nori pasityčioti jie, bet gaunas atvirkščiai
Nu aš čia be sentimentalumo rašau, bet gal padės.

Alisa2
liep. 4, 2017 10:53:02

man pastoviai raso nepazystamas numeris

Skambučius ir žinutes gali parodyti tėvams. Arba savo mokyklos socialinei. Man irgi buvo atsitikes toks pats atvejis, šis jos sprendimo būdas man padėjo. Sėkmės tau.

Redagavo Alisa2 (liep. 4, 2017 10:54:16)

luksyskajus
vas. 22, 2017 18:51:26

man pastoviai raso nepazystamas numeris

Jeigu tau kas nors taip rašo vadinasi tas žmogus jaučia tau laaaaabai didelę konkurenciją. Jis tiesiog tau pavydi. neklausyk jo. Žinau , kad tau sunku bet nepasiduok.

hey_yo
vas. 20, 2017 23:22:55

man pastoviai raso nepazystamas numeris

Kreipkis i policija, rysio operatoriai policijai gali pasakyti telefona is kurio yra rasoma, kam jis priklauso arba kokios kitos sim korteles buvo naudotos su tuo telefonu ir kam jos priklauso. Rysio operatoriai turi israsus sms zinuciu, pokalbiu laiku ir pns. technines informacijos, kuria gali bet kada uzsisakyti kad tau atsiustu uz kelis eur apie tavo pacios numeri.

Tai veikia taip: kai idedama sim kortele ir telefonas prisijungia prie rysio operatoriaus, tarkim omnitel, tele2 ar bite, operatorius “mato” telefono identifikacijos numeri, kuri turi kiekvienas telefonas ir tas numeris niekada nesikeicia. Pakeitus kortele operatorius mato, kad tas pats telefonas, tik sim kita. Policija gali kreiptis i operatorius ir prasyt isklotiniu kas kada ir kaip naudojo/naudoja ta telefona, pagal tai gali susekti kas pries tave smurtauja.

Smurtautojai tikisi reakcijos, nesuteik jiems reakcijos kurios jie tikisi, tiesiog saltu protu imkis teisetu veiksmu.

Zmones kurie taip elgiasi patys pilni kompleksu ir tai ju budas glaistyti savo silpnybes.
Tu uz juos stipresne, protingesne ir grazesne.

eitvyde
birž. 27, 2016 12:19:39

man pastoviai raso nepazystamas numeris

Tikriausiai tai yra tavo pažįstamas asmuo, kitu numeriu. Tiesiog neim į galvą ir užblokuok viskas! Likiu sėkmės

ugne2005
geg. 21, 2016 10:41:58

man pastoviai raso nepazystamas numeris

emma300
Jei turi ismanuji telefona is googleplay parduotuves atsisiusk programa 360security.Tai yra antivirusine programa,taciau su sia programa gali uzblokuoti kazkokio asmens rasytas sms ir skambucius.Tu nematysi ar jis skambina ar ne,o kai jis tau skambins autoatsakiklis pasakye kad siuo metu su abonimentu nera galimybes susisiekti.
Manau si informacija tau pagelbes.
stiprybes!:-)

atstumtoji
geg. 5, 2016 14:24:38

man pastoviai raso nepazystamas numeris

Uzblokin

Tomaszc
kov. 29, 2016 20:18:54

man pastoviai raso nepazystamas numeris

Numerį perduoti policijai.

Zibute55
gruod. 13, 2015 20:43:22

man pastoviai raso nepazystamas numeris

Svarbu netylėk galima greitai juk susekti kas rašo. O ir iš pradžių parodyk tėvams. Ar socialinei darbuotojai mokykloje. nes vis vien didelė tikimybė, kad iš mokyklos. O realiai nekreipk dėmesio laikykis )


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI