diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 15, 2012 00:43:27

mintaske
Registruotas: 2012-06-15
Įrašai: 1

Kaip pasakyti ''myliu'' ?

Labas, as nerasysiu ilgai, nes zinau,kad u neskaitysi visko. Zodziu.ISIMYLEJAU.ir ka man daryti, as , net su tuo vaikinu nedraugauju, nesneku, bet ziauriai noreciau,kad tai ivyktu !Taigi, vaikinai ,kaip jum graziai, pasakyti,kad patinki, ar nori draugauti.??????????????????

Atsijungęs

#2 birž. 19, 2012 15:10:26

Jus�s
Registruotas: 2012-06-19
Įrašai: 4

Nesu vaikinas. bet galiu padėti. tu visų pirma turi su juo pradėti bendrauti. Parašyti jam internete, užkalbinti mokykloje ar per bendrus draugus ar pažįstamus. Jei rasite bendrą kalbą ir meilė neišblės kai pamatysi jį koks jis būna tarp draugų ir koks bendraudamas su tavimi stenkis su juo praleisti kuo daugiau nors ir bereikšmio laiko, veskis jį pavedžioti šunį (jei turi) pasiūlyk su juo pavedžioti jo šunį (jei jis jį turi), nueikit į kiną, biblioteką, pažiūrėti parodos ar dar ko kas jums abiems priimtina. ar tiesiog suvalgyti ledų ar išgerti vaisių kokteilį. Jei jūs tiksit vienas kitam viskas vyks savaime ir vaikinas bent jau tau parodys didesnį dėmesį o gal galų gale pasiūlys draugauti. Bet neskubėk su tuo stebuklingu žodžiu MYLIU nes kuo dažniau jį kartosi ties gali prarasti savo reikšmę. Bet kad patinka jis gali sakyti arba tiesmukai jei vaikinas viską sako tau ką galvoja tiesiai šviesiai o ne pagražina prieš pasakydamas.

Atsijungęs

#3 birž. 29, 2012 22:16:14

pikutis
Registruotas: 2012-05-14
Įrašai: 75

Yra toks vaikinas,kuris gyvena mano gyvenamajame rajone ir daugybę metų
aš jį pažinojau iš matymo,bet niekad nebuvome bendravę tiesiogiai.Va čia ir
bėda.Jis man patinka,tik nežinau ar aš jam patinku.Aš taip jį myliu.Aš taip su juo
norėčiau draugauti,bet nežinau ką jis atsakytų.Kaip norėčiau sužinoti ar aš jam
patinku.

Atsijungęs

#4 liep. 3, 2012 22:45:49

antaxxi1
Registruotas: 2012-07-03
Įrašai: 3

As vaikinas, patarsiu tikrai gera patarima. Prieik prie jo ir pasakyk: Tu man patinki. As noreciau su tavim bendrauti, jei tu to noretum, parasyk man el.pastu. Jei jis nores tai reiskias, kad jam tu patinki. Jam pasakyk tai ne per lupas jei gedijiesi, o per laiskeli, arba prieik prie jo ir iduok lapeli, kuriame buk viska parasiusi. Jei jis atsakys y tavo prasyma, bendrauk su juo, eik i lauka, kalbekites, eikit pasivaikscioti ir nepaleisk jo! Kai ateis ta vienintele ir puiki proga- pasibuciuokit.

Man buvo ta proga, bet as to nesupratau, paleidau ja...

Atsijungęs

#5 liep. 4, 2012 16:03:20

pikutis
Registruotas: 2012-05-14
Įrašai: 75

Neseniai įsimylėjau toki vaikina.Jis man krito į akį iš pirmo žvilgsnio.Jis turi mergina...
Bet jis man labai patinka...Net nežinau ko imtis,kad jam patikčiau.

Atsijungęs

#6 liep. 8, 2012 02:55:06

duobine
Registruotas: 2012-07-08
Įrašai: 1

Man buvo taip. As kieme pamaciau labai grazus vaikina. Ji zinau, jis is mano mokyklos. Jis pakviete mane i daraugus Facebook'e, paprase numerio, vadina grazuole ir pns. Dabar dar tik 2 diena, kaip bendraugame. As nesuprantu, ar as jam tikrai patinku ar ne.. Nezinau, kaip reguoti... Siandien kartu buvome lauke, man jis tikrai patikoi, draugiskas, mano skonio Gal ka patarsit, kaip suvokti ar jis manes neapgaudineja?

Atsijungęs

#7 spal. 21, 2013 18:01:48

evita222kate
Registruotas: 2013-10-21
Įrašai: 37

antaxxi1
As vaikinas, patarsiu tikrai gera patarima. Prieik prie jo ir pasakyk: Tu man patinki. As noreciau su tavim bendrauti, jei tu to noretum, parasyk man el.pastu. Jei jis nores tai reiskias, kad jam tu patinki. Jam pasakyk tai ne per lupas jei gedijiesi, o per laiskeli, arba prieik prie jo ir iduok lapeli, kuriame buk viska parasiusi. Jei jis atsakys y tavo prasyma, bendrauk su juo, eik i lauka, kalbekites, eikit pasivaikscioti ir nepaleisk jo! Kai ateis ta vienintele ir puiki proga- pasibuciuokit.

Man buvo ta proga, bet as to nesupratau, paleidau ja...

Ieskau vaikino,man12,gyvenu kaune,tu gali buti vyresnis,tik nenoriu rukancio
noriu tokiu vaikino kuris nebijotu pasibuciuoti.....jauciuosi vienisa

Atsijungęs

#8 lapkr. 3, 2013 02:30:02

aukse159
Registruotas: 2013-11-03
Įrašai: 5

O ką daryti kai pavyzdžiui man patinka vaikinas bet jis turi panele na tai nesvarbu kai jis buna pas pusbroli tada jis su manim bendrauja ir lenda bučiuoja apkabina tai man dėmesys o dabar jis nebeatvažiuoja buna su savo panele ir neatrašo. o aš ji myliu jau 4 metai. tai suprantu negalima griauti draugystės bet kaip atkreipti jo dėmesį. ? man 13 jam 15

Atsijungęs

#9 vas. 20, 2015 21:39:05

justinukas
Registruotas: 2015-02-02
Įrašai: 7

As esu isimylejus savo klasioka jis man labai patinka.O kaip suzinot ar jis mane myli? Prasau patarkit man kanors

Atsijungęs

#10 kov. 25, 2015 15:22:04

Arija
Registruotas: 2015-03-25
Įrašai: 3

Didelis dalykas ta meilė.
Sunku. Širdy lengva.
Aš ir dažnai įsivaizduoju - kas būtų, jei būtų?
Padėkit, prašau.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas