diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 30, 2015 21:59:44

morka++123

Nežinau kaip pavadint gyvenimą

Labas adrijanapasiilgau patariu
tau išmokti džiauktis mažais gyvenimo
suteiktais dalykais Galbut turi mylinčia
mama ar teti ar močiute Tau nesiseka
matematika bet pasidžiauk kad sekasi
kitos pamokos P.S :mes turim daug
panašumu

Atsijungęs

#2 rugs. 15, 2015 20:59:52

busiuana

Nežinau kaip pavadint gyvenimą

Savo draugų rate esu pati jauniausia, man tai tikrai netrukdo gyvent pilnaverčio socialinio gyvenimo, aš tuo net didžiuojuosi
Pagalvok taip - kai visi būsit vyresni, tu būsi jauniausia, o tai jau bus privalumas

Atsijungęs

#3 rugs. 14, 2015 18:21:03

ArijaPasiilgau

Nežinau kaip pavadint gyvenimą

Tikiuos, ilgai neužsitesiu, tačiau privalau kam nors išsipasakot.
Turiu daug draugų, bet nė vieno, kuris mane suprastų. Pradėjau mokyklą šešerių, tad esu mažesnė už kitus. Buvau priešpaskutinė iš jauniausių, tačiau ir pati jauniausia jau elgės kaip tikra paauglė. Mano klasiokės fotkinasi, jau pradeda apie kažką kalbėt, o aš labiau patyliu. Tikrai, jaučiuos toks mažas kirminas šioj žemėj. Kiekvieną akimirką apie kažką galvoju. Esu įsimylėjus, o tai dar sunkiau.. Man labai nesiseka matematika, ir nieko negaliu padaryt.. Kažkada galvojau - ar žudytis? tačiau angelas ant kito peties griežtai atsakė ne. Tas mano velniukas nėra piktas, jis liūdnas.. Aš iš tikro realistė, bet ką padaryt, kad džiaugčiaus gyvenimu? Patarkit kas nors, neturiu su kuo pasikalbėti apie svarbiausią gyvenime temą

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas