diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 17, 2015 16:56:15

ArijaPasiilgau

bulimijaa

Mylėk save tokią, kokia esi. Vien pykdama ant savęs sau labai stipriai pakenksi.

Atsijungęs

#2 rugs. 15, 2015 23:18:03

bitute

bulimijaa

aciu uz palaikyma.. stengsiuosi.

Atsijungęs

#3 rugs. 15, 2015 20:49:22

busiuana

bulimijaa

1. Norėk gydytis
2. Susidaryk planą valgymui, ko, kiek ir kada valgysi.
3. Tau reikia rasti palaikymo, tai gali but drauge/draugas, tetis/mama, kažkas kuo pasitikėtum.
4. Kiek gali stenkis nevemt
5.Užsiimk sportu, kad neatsirastų vėl noras tvarkyti figūrą šiais žiauriais būdais.
Be to pagalvok, kaip jaustumeis jeigu tavo dukra taip darytų? Tai žinok taip pat jaučiasi tavo mama, draugai, artimieji. Jei ne dėl savęs tai dėl jų - gydykis.
Aš už tave!

Atsijungęs

#4 rugs. 14, 2015 23:23:15

bitute

bulimijaa

labas. pati esu bulimike. pavalgau, jei mazai tai viskas normaliai. o jei negaliu susilaikyti ir persivalgau, tada issivemineju. mano dantys taip pat jau sugadinti… nezinau kaip sau padeti, niekur nerandu palaikymo o pati saves neklausau
labai pykstu ant saves uz savo elgesi bet nieko pakeisti negaliu. neseniai gulejau ligonineje nes buvo pati pradzia nervines anoreksijos , bet mano svoris buvo normalus tiesiog numeciau 8 kg is kuriu jau puse ataugo. labai bijjau kad nepereitu i bulimija ir va perejo. to nezino nei tevai nei daktarai visi galvoja kad man viskas normaliai. tai teks paciai kapstytis o tai kad pavyks maza tikimybe nes jau bandziau daugybe kartu bet kelios dienos normaliai ir vel visa savaite kanciu.. nezinau kaip sau padeti. o ka man daryt??

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas