diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Kodėl nenori būti stambesnė už kitus?

 •  
  0 votes (0,0%) for: Nes man karšta
 •  
  20 votes (71,4%) for: Nes nemaloniai jaučiuosi
 •  
  8 votes (28,6%) for: Nes iš manęs tyčiojasi

#1 rugs. 15, 2015 13:45:28

ArijaPasiilgau
Registruotas: 2015-06-18
Įrašai: 59

Visoms, kurios bijo sustorėti

Galbūt kažkas pamanė, jog pradėsiu vardinti sveikiausių produktų sąrašą. Tačiau aš noriu jūsų paklausti - ko jūs bijot? Atsakykit viršuj į anketą, visoms pasistengsiu patarti.. Pati aš nesu plona, tačiau žinos, jog jūs visos savaip nuostabios

Atsijungęs

#2 spal. 29, 2015 11:45:00

Deimantinearfa
Registruotas: 2015-10-29
Įrašai: 14

Visoms, kurios bijo sustorėti

Taip ir yra

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg