diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Kaip tur elgiesi internete?

 •  
  25 votes (49,0%) for: Atsargiai, atidžiai
 •  
  10 votes (19,6%) for: Drąsiai,išdidžiai
 •  
  16 votes (31,4%) for: Kitas atsakymas

#1 kov. 25, 2018 09:21:58

705434

Spurda širdis ;(

Nepriimk jų į draugus, blokuok jų žinutes.

Atsijungęs

#2 kov. 3, 2018 12:29:00

Bulve

Spurda širdis ;(

Nepriimk į draugus ir tiek.. Aš tai tu uźseniečiu belenkiek turiu ir man jie netrugdo, o jeigu jau labai nusušneka-uźblokuoku

Redagavo Bulve (kov. 3, 2018 12:30:03)

Atsijungęs

#3 gruod. 22, 2016 17:09:55

monika882

Spurda širdis ;(

Labas. Labai gerai, kad čia rašai, gerai kad nelieki su tokiom mintim viena. Tai jei tave kviečia kokie napažystamieji tu tiesiog jų nepriimk arba tiesiog juos ištrink. O jei jie tau rašys tai nieku gyvu jiems neatrašys. Jei kartais nutiktų taip, kad priemei nepažystamajį į draugus ir jis tave provokuoja visokiomis nešvankiomis žinutėmis privalėtum pasakyti tėvams. Beje neik viena niekur tamsiu paros metu. Na manau paprasčiausia visus nepažystamus žmones tiesiog į facebook profilį nepriimti arba išmesti iš draugų. Sakai pati esi žiūrėjus apie patyčias internete? O gal tu pati esi patyrus patyčių internete? Nelik su savo išgyvenimais viena. Sėkmės, beje gražių kalėdų

Atsijungęs

#4 gruod. 21, 2016 17:46:52

miglutyte

Spurda širdis ;(

jo

Atsijungęs

#5 kov. 6, 2016 17:38:25

batonelis13

Spurda širdis ;(

Teisingai sako Patricija, neik kur tamsios vietos, kur skersgatviai, ir nebus aukų. Jei pamatysi, kad tave seka, nueik prie artimiausio žmogaus, ir pastovėk prie jo, užuominom pasakyk, kad tave seka, ir nori tą ir tą padaryti. Arba užeik į artimiausią laiptinę, pasibelsk į bet kokį butą, ir paprašyk pagalbos, o jeigu turi mob. telefoną, paskambink pasitikėjimo numeriu, neatsimenuu kokiu, bet galas 112 , arba tiesiog 112.

Sėėkmės.

Atsijungęs

#6 rugs. 27, 2015 13:05:58

patricija

Spurda širdis ;(

jei ir tave kaip tavo drauge prades vytis tai tu nuo siol autobusu privalesi arba masina vazinetis nes kitaip nebus.
Patarimas: sukciai yra gudrus ir jei eini tuo keliu kuris yra uzdarytas su visuomene arba yra negyvenamas rajonas tai jie tave seks tik ten o ne prie kelio arba prekybos centro tai stai koks patarimas

Atsijungęs

#7 rugs. 15, 2015 20:54:45

busiuana

Spurda širdis ;(

Tiesiog nepriimk į draugus ir viskas. Nesileisk su jais į kalbas internete.

Atsijungęs

#8 rugs. 15, 2015 15:03:18

ArijaPasiilgau

Spurda širdis ;(

Sveiki. Ar žinot tokį dalyką, kai nepažįstami kvietinėja tave į draugus? Tai mane į facebooką pakvietė toks senelis..Aš jį priėmiau, dar nelabai žinojau apie tokius kvietimus.. Tai užėjau šiek tiek vėliau pas jį į profilį, ir nustebau - jis prisikvietęs labai daug tokių mergaičių kaip aš ir dar kažkokių merginų su seksualiom profilio nuotraukom.. Aš labai labai išsigandau
Šiek tiek vėliau aš žiūrinėdavau video apie patyčias internete, tiesiog man buvo įdomu, kaip paskiau elgtis reikėtų. Tai ne už ilgo mane pakvietė dar kažkoks indas.. man tiesiog pradeda drebėt širdis.. gal žinot, kaip išvengti kokių nors susitikimų su dėdėm? nes aš pastebėjau, kad daugelis tokių vyresnių vyrų į mane žiūri.. Mano draugę buvo vijęsis kažkoks nepažįstamas, tai man labai širdis spurda

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas